Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha kint is és bent is van...

Baj ha kint is és bent is van a kutyám?

Figyelt kérdés
16 hónapos németjuhász naponta többször kicsit beengedem mióta ilyen hideg van, semmi rosszat nem csinál.Nyáron is beszoktam a tüzö napról mert itt jó hüvös van.
2010. jan. 27. 10:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
52%

Németjuhásznak alapvetően nem lehet problémája a hideggel, és a meleggel sem nagyon. Nekem is ilyen kutyám van, és kint van télen-nyáron. Kivételes esetekben jöhet be a garázsba aludni, ha -10°C alatt van a hőmérséklet, de akkor se a meleg előtérbe, csak a garázsba.


Ha sokat engeded be, ki fog hullani a szőre, és meg fog fázni, amikor ki megy. Ne nagyon tedd ki szegényt nagy hőmérsékletváltoztatásoknak, még akkor se, ha úgy látod rajta, hogy örül neki. (Kb. olyan, hogy te sem egyfajta ruhában van a meleg szobában és a hideg télben sem. Csak tudod, neki nincsen már ruhája...)

2010. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj.
2010. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
bár nem németjuhászom van, de nem értek egyet az előzővel. kinti-benti kutyám van, kutyaajtó van a kert felé, akkor jön és megy amikor akar, és közben kiállítási minőségű szőre van. a szőr minősége szerintem a kajájától meg az általános egészségi állapotától függ... Nekünk van kandallónk és a kutya még az előtt is szeret feküdni, magától megy oda.
2010. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
na szóval az elsővel, csak közben a második megírta a választ :)
2010. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem...bár nem hiszem, hogy annyira fázna. Nyáron lehet, hogy jobb, hogy bent van és nem a napon, de nyáron sok vizet itass vele!
2010. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim is bejönnek minden este amióta ilyen hidegek vannak! Kifejezetten élvezik a meleget! És nem hiszem, hogy bármi bajuk lenne tőle, a szőrük sem hullik!Szóval szerintem nem baj!
2010. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne baj? Nem baj. :)
2010. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó.Köszönöm mindenki válaszát.
2010. jan. 27. 11:30
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
NEM JÓ NKEI, MERTBENT ÁTMELEGSZIK A MELEGTŐL, UTÁNA MEG KITESZED A -5FOKBA...GONDOLKOZZ.....=TÜDŐGYUSZI
2010. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
AZ NEM BAJ, HA PL ESTE BEVISZED, BEWNN ALSZIK, BVAVAGY NAPKÖZBE VÉGIG BENN VAN ÉS ESTE MEGY KI, DE AZ HOGY KI BE KIBE...BUTASÁG...CSAK A KUTYÁDNAK LESZ ROSSZ...TÜDŐGYULLADS...
2010. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!