Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha kint is és bent is van...

Baj ha kint is és bent is van a kutyám?

Figyelt kérdés
16 hónapos németjuhász naponta többször kicsit beengedem mióta ilyen hideg van, semmi rosszat nem csinál.Nyáron is beszoktam a tüzö napról mert itt jó hüvös van.
2010. jan. 27. 10:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Csak akkor hullik ki a szöre ha tényleg mindig kinnt volt es hirtelen bejöhet, ha ahoz van szokva, h ki be jàrkàl akkor igy nö a télibundàja, tehat nem baj.
2010. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Akiteki ***** válasza:

A tévhitekkel ellentétben a vedlés nem az időjárás függvénye, hanem a kutya életciklusa (pl. tüzelés, ellés), egészségi állapota és táplálása befolyásolja.

Ha esik, ha fúj, évente kétszer akkor is vedleni fognak.

Épp ma láttam egy csontkopasz huskyt, aki pedig kerti kutya, de pont most vedlett le. Az enyém meg a radiátor mellett alszik full szőrben.

Semmi baja nem lesz, ha benn van és kijárkál. Csak Neked kényelmetlen, mert egyik kutya sem csukja be maga után az ajtót.

2010. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia . Napközben mikor itthol vagyunk szeretném fél orára néha beengedni hogy kicsit megmelegedjen

.De nem merem mert félek hogy kárt teszek ezzel neki, mert ő kinti kutya. Nem is hiszem hogy fázik mert nj. tehát nagy a bundája. De mégis sajnálom mert azért szerintem ezt a hideget már ő is megérzi.

2010. febr. 2. 07:55
 14/14 Akiteki ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, örülni fog hogy a gazdi lábánál feküdhet egy kicsit. Más kérdés, hogy mennyire fog balhézni, mikor újra kiküldöd.
2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!