Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok?

Kitti42 kérdése:

Milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kutyám 2 éves múlt, spániel-bigle(bocsi, nem tudom hogy kell írni, én a bigül-re gondoltam.) keverék. Picike, mint 2 tacskó összetéve. Nagyon finnyás, sok tápot nem eszik meg. Szinte mindent kipróbáltunk, de semelyiket se szereti. Milyen tápot ajánlanátok, ami olcsó, és finom?

2014. nov. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, h nem szereti, hanem FINNYÁS! Odateszed elé a kaját 10 percre. Ha nem eszi meg, elveszed. Legközelebb csak akkor kap enni, ha etetés van. Napi 2-3x etesd, nasit ne kapjon!

Ha olcsó és jó tápot akarsz, akkor a Romeot ajánlom, bár az sem a legjobb. Ami jó az az Acana, a Brit, Select Gold, Taste of the wild, Orijen, a lényeg, h ne legyen benne gabona, és minél több húst tartalmazzon az étel!

Egyébként beagle-nek kell írni :)

2014. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2014. nov. 6. 18:47
 3/5 anonim válasza:
Cooler Master G500 500W elég jó.. szerintem elég lesz :)
2014. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami olcsó és annyira nem rossz, az én kutyám szép tőle, az a Butcher's, a Tescoban lehet kapni, kb 500 Ft/ kg. Hasonló árban van a Brit premium, ami jobb minőség, de sok kutya fogy tőle. Hogy a tiéd melyiket szereti, az majd elválik, de neked is változtatnod kell. A kutyát nem úgy etetjük, hogy finnyázik erre, azonnal kap másikat, azt is nézegeti két napig és kap egy harmadikat. Nem. Kinézel egy jó tápot, elfogadható árban, megkínálod a kutyát naponta kétszer, amit 10 percen belül megeszik, az az övé, a többit elveszed és lerakod este/másnap reggel. Ezt ismétled attól függetlenül, eszik-e vagy sem. Fog enni, méghozzá jó étvággyal, majd meglátod. A székletét majd figyeld, hogy milyen.
2014. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Royal Kanint nem tudom próbáltad e már de az én kutyám is hasonlóan finnyás mi azt próbáltuk ki nekünk bevált.Nem túl olcsó de ha interneten rendeled akkor kicsit olcsóbb(az oldal neve:Petissimo)
2014. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!