Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen iszonyatronda...

Hogy lehet ilyen iszonyatronda feje egy kutyának, mint a bull terriernek?

Figyelt kérdés
komolyan én minden kutyát imádok, mind szép, de egytől a hideg is kiráz: a bull terriertől. Egyszerűen rettenetes a feje formája, ahogy az össze van rakva.. Csak nekem nem tetszik ennyire?
2014. nov. 6. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Az eredeti bullterrier gyönyörű volt, a mostani szerintem is borzasztó csúnya. A jellemük nem tudom, hogy tetszik-e, a staffikra is mindig azt mondtam, hogy nem tetszik a jellemük, aztán most mégis egy pit keverékem van, amibe totál bele vagyok szerelmesedve. Az bejön, hogy makacs és energikus, talán csak az taszít, hogy ritka a jól nevelt példány.

Amúgy itt van egy kép a régi bull terrierekről, gyönyörűek: [link]

2014. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

"A lipicai lovaknak is az van,mégsem tartja őket csúnyának senki." A lovasoknak is vannak preferenciái, elég sok helyen olvastam, hogy valaki a kosfejű, valaki a csukafejű lovakat nem szereti.


Alapvetően engem nem is a látványtól ráz a hideg, hanem attól, hogy az esztétikára rámegy az egészségük.


Akit érdekel, régi képek fajtánként: [link]

2014. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A bulloknak az égvilágon semmi egészségi problémát nem okoz a fejformájuk.Több mint húsz éve van ilyen kutyám,egyszer sem tapasztaltam emiatt problémát.
2014. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én az agarakat imádom, de idáig bárkinek mondtam, mindenki lehurrogta, hogy azok milyen iszonyatosan csúnya vékonyak.

A bullterrier nekem sem tetszik, de a német juhászok pl ugyanúgy nem tetszenek, holott tudom, hogy rengeteg embernek az a fajta a szíve csücske.

2014. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A régi bullterrierek gyönyörűek voltak. Hogy tudták így elrontani őket?
2014. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A régi bull terrier nekem is tetszik! Az agarakat sem szeretem annyira, tényleg rondán vékonyak, de még mindig sokkal jobb szerintem, mint a (mai) bull terrier.
2014. nov. 7. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!