Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neee, pisilésre szoktattam a...

Neee, pisilésre szoktattam a kutyám?

Figyelt kérdés
Szemcseppet kell adnom neki. Rászoktunk h séta előtt adom hogy séta közben a sok port meg mindent ki tudja pislogni, de most csak úgy adtam, kimentem a konyhába kajáért és látom hogy bepisilt, ugye most ez nem az, h rászoktattam hogy a csepp után pisil??

2014. nov. 7. 21:15
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
0%
Nem hinném, egy kutyát nem lehet ilyesmire szoktatni, sőt, semmilyen élőlényt. Szerinted majd visszafogja a pilisést, mikor már nagyon kell, és csak akkor ereszti ki, miután szemcseppet adtál neki?
2014. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, tényleg olyan mintha rászoktattad volna :)

Szerintem teszteld újra, mert lehet hogy csak véletlen, de az is lehet, hogy nem az.

2014. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló még nem hallott Pavlov kutyáiról
2014. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1

Az én kutyám parancsra is pisil, szemcsepp nélkül is. Maximum akkor nem, amikor már tényleg de úgy igazán nem kell neki. Akkor adja a pacsikat veszettül, hogy "most már mennék aludni".

2014. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló!

Hogy szoktattad rá? Mondtad neki pisiléskor a parancsot, igaz? :)

2014. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Így igaz. Hogy máshogy? :)

2014. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!