Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy fázik a kutyám?

Honnan tudom hogy fázik a kutyám?

Figyelt kérdés

Nyilván hogyha remeg akkor fázik, ez világos, de csak ez az egyetlen jele van? Akkor is fázhat, ha nem remeg? Mindig remeg hogyha fázik, vagy csak akkor ha már nagyon-nagyon fázik?

Azért kérdezem, mert rövid szőrű, de még kint alszik a szigetelt házában. Napközben ha itthon vagyunk, bent van velünk, de mindig nem tudjuk beengedni.

Milyen jelek utalnak arra hogy fázik?


2014. nov. 8. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor fázik a kutya, azért remeg, mert az izommozgatással megpróbálja fűteni magát.
2014. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csicsilove ***** válasza:
Az én kutyusom vacogni szokott,de már egyszer nyáron is vacogott, hogy bejöhessen :) . Milyen fajta a kutyus?
2014. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a kutya hozzászokik a benti meleghez sokkal hamarabb megfázhat kinn, mintha állandóan kinn tartanád.
2014. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igaz, ez egy régi kérdés, de mindig aktuális!

Csak annyit tennék hozzá, hogy, onnan is lehet tudni hogy fázik, mert hideg a füle.

2020. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!