Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem aludja át az éjszakát?

Miért nem aludja át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes csivi keverék kutyusom. Nappal elég aktív, kétszer háromszor alszik is. De éjszaka is ugyan olyan mint nappal, szerintem csak unalmában alszik el. :)
2014. nov. 9. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egész probléma ott kezdődik, hogy 7 hetesen nálad van...
2014. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna, csak 8 hetesen magadhoz venni, még az anyja mellett lenne a helye. Napközben ne nagyon engedd hogy aludjon, csak ha már nagyon fáradt, és este nagyon nagyon fáraszd le. A csivava nagyon akaratos fajta, meg kell neki tanítani, ki a főnök, de ne csapkodd az orrát, ő még kisbaba. Természetes hogy szeret játszani.
2014. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szabadott volna még elhoznom de nagyon rossz piszkos hideg környezetben volt tele bolhával és ha akkor nem hozom el már másnap oda adták volna másnak...ki tudja milyen helyre került volna.
2014. nov. 10. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Tele volt gilisztával kapott féreghajtót megvan az első szuri is. Nem is akartam keveréket hozni csak mikor megláttam hol van nem érdekelt milyen fajta majd meg fagyott szegénykém :-( Imádjuk és isten mencs dehogy bántanàm..sőt egy percet nem engedtem h sírjon a mamája után....még magam mellé is veszem este. De akkor megpróbàlom lefárasztani elalvás előtt :-)
2014. nov. 10. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az anyukája gazdáját jelentsd az állatvédőknél! Nem csoda hogy sír szegény, de meg fog nyugodni, reméljük erős idegzetű a kis lurkó.
2014. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy az utazást nem bírja a kutya? Ma elvittem magammal és hányt az úton....de ugyan így volt mikor haza hoztuk is pedig 16 km-ről volt tőlünk. Betegnek nem beteg mert látta orvos azóta és csak addig van míg kocsiba van.
2014. nov. 10. 19:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem félre értettél nem sírt egy percet sem nem hagyom mindig itt van velem. Gondoltam rá én is hogy jelentem mert ez borzalom ahol éltek. Nállam a disznóól különb.
2014. nov. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!