Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a yorkit?

Figyelt kérdés

Nekem is yorkim van..a családból mindeki imádja,tündéri játékos igazi "kis bohó":D


ezért nem értem.Jajj nézd már de pici ez nem is kutya,ez egy undoríto kis patkány.


hát.az ien emberektöl hányni tudnák.



PEDIG EZ A LEGTÜNDÉRIBB KUTYA FAJTA!

Imádom az én kis yorkim.<3


2010. jan. 28. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
kinek a pap kinek a papné:) nem vagyunk egyformák, valakinek ez tetszik, valakinek az.. el kell fogadnod ezt, így kerek a világ!
2010. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A gazdáik miatt, akik póráz végén csaholó kis vakarccsá nevelik, akikhez kutyát nem lehet közelébe vinni "mert jaj biztos bántani fogja a másik". És kár szépíteni mert a legtöbb yorki gazdi nem kutyaként kezeli a saját kutyáját.

Nekem alapvetően a gazdákkal van gondom - a yorkik alapvetően jófejek lennének, csak elcseszték már a fajtát is. (itt most a szaporított, standard alatti kis 1,5 kilós ideggyenge kutyákra gondolok)

2010. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben a yorki gazdákat utálják, csak ezt kivetítik a kutyára. Mások ugyanis ettől a tündi-bündi picuri kutyuli stílusú dumától tundak hányni...
2010. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert nekem a kutya,az legyen kutya, nem egy ilyen kis macska...
2010. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó vagyok: semmi bajom amúgy a yorkie-val mert aranyos, de nekem ingyen se kéne...
2010. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert divatkutya lett, már semmire sem jó...és kicsi...és "jaj de cukcsi, berakcsizom az új táskámba, és milyen kis cukcsi lesz majd" a hideg is kiráz! olyan mint a csivava -.-" nekem ezzel a kutyával semmi bajom nem volt, de amióta elkezdték így izélni azóta már a kutyától is kiráz a hideg, és majdnem minden egyes kérdésbe benne van h yorki -.-" és már nagyon unom, és szerintem sokan így vannak vele...
2010. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De akkoris nem egy gazdának kell mondani "hogy fujh mien kutyád van"

igaz nekem még enm mondták 4 hónapos a yorki.és még nem vittem ki mert hideg van.


de sok helyen hallotam mikor elöttem vitték a havanesét,vagy beaglet.."és ugy néz ki mint egy patkány"..és annak a gazdának mien rosszul eshet , hogy a kiskedvencét,lefikázák,nem a gazdinak kéne mondani,ő ezt a fajtát szerti.meg sok helyen olvastam hogy a yorki "idegbeteg" szerintem nem igaz..lehet van ilyen yorki kutyus,de az enyém nem az "idegebeteg" kutyákhoz tartozik

2010. jan. 28. 14:31
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos,volt is,de már nekem se kellen..kényes kutya
2010. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
az enyém nem kényes.
2010. jan. 28. 14:33
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Azért mondják, hogy idegbeteg mert szaporítótól származik...előre szólok olyan nem létezik h mini yorki, extra mini yorki stb...am szerintem se kutya...inkább veszek valami nagy kutyát (doberman, rottweiler, boxer, német dog stb..) mint ilyet.
2010. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!