Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám depresszióban szenved...

A kutyám depresszióban szenvedhet?

Figyelt kérdés
Iskolás vagyok, és nem sokat vagyok otthon csak inkább este.És észre vettem hogy a kutyámnak "szeretet" hiánya van. Nem sokat simogatom, persze ha jót csinál valamit akkor azért... megdicsérem "simivel". És mostanába inkább vissza húzódó. Akkor depresszíós? :'(
2010. jan. 28. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de ha csak este vagy ott inkább ajándékozd el azt a kutyát, egész napra nem lehet egyedül hagyni szerencsétlen. És nem csodálnám ha depis lenne, te is az lennél ha egész nap nem foglalkozna veled senki..
2010. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
és a családod többi tagja? senki nem foglalkozik vele? mi az, hogy nem sokat simogatod? sétálni, játszani vele?
2010. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó de jönni szokott a kutyasétáltató, és elviszi.
2010. jan. 28. 15:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Amikor haza jövök azért szoktam vele játszani. Csak nem minden nap!
2010. jan. 28. 15:42
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
szegény kutyi... egyáltalán minek kellett nektek?
2010. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg édesanyámmal élek és ő is dolgozik.
2010. jan. 28. 15:43
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy van amikor meglát hazafele jövet. És hozzám szalad! NAGYON SZERETEM ŐT!
2010. jan. 28. 15:44
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
egy kutyával foglalkozni kell, akinek nincs rá ideje, ne tartson kutyát, ez ilyen egyszerü... ez nem egy plüss, hogy mikor kedved van előkapod a polcról, vagy a szekrényből és megsimogatod..gondolj bele, mit érezhet az a kis állat? lehet a kutyasétáltatóhoz jobban ragaszkodik mint hozzád:S
2010. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
A kutya nagy felelősség.
2010. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok. Nem értem, hogy miért tartasz kutyát ha csak este vagy otthon, az oké hogy jön a kutyasétáltató, de egy állat tartása nem ebből áll, hogy jaj este haza megyek, megpaskolom a fejét meg elé dobok egy kis kaját és minden oké. Szerencsétlen állattal foglalkozni, játszani kell napi minimum 2-3 séta de fajtától függően több is.. DE gondolom ezzel te is tisztában vagy, hisz általában az emberek tájékozódnak mielőtt állatot vállalnak... Nha mindegy, csak felidegesítem magam az ilyeneken, annyit tudok mondani, hogy választ is kapj a kérdésre: ne csodálkozz ha ilyen körülmények között depressziós szegényke... :S:(
2010. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!