Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami javaslat? Többi lent

Valami javaslat? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kutyát. Anya bele is egyezett, és a Cavlier King Charles Spániel találtuk (tulajdonságai miatt) jónak. Viszont anyunak az a baja, hogy ronda, mert nagyok a szemei. Bár.engem nem zavar, de például egy k
2014. nov. 16. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Na, véletlen rányomtam a kiírás gombra. Szóval egy keverék jobb lenne?
2014. nov. 16. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan kutyát választatok, ami a család minden tagjának tetszik. Egy kutya 1x évig él,te sem szívesen laknál olyan kutyával, ami neked nem tetszik. Ha csak a szeme a baj, más spániel fajtákat is érdemes lenne megnéznetek. Ha nem ragaszkodtok a fajtához, akkor egy menhelyi keverék is lehet hű társatok élete végéig. Én a helyetekben együtt kimennék a menhelyre és körbenéznék, meg meglátogatnék egy tenyésztőt és akkor már lesz róla fogalmatok, hogy mégis melyik hely, melyik kutyus tetszett jobban a valóságban, nem fényképen.
2014. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj a menhellyel, hogy ott szinte csak felnőtt kutyák vannak, mi pedig kölyköt akarunk, mert azért sok mindent kölyökkorban kell megtanítani. Meg hogy hozzánk szokjon stb. És úgy tudtam, hogy a többi spániel vagy nem olyan okos, vagy nem szeret lakásban lenni.
2014. nov. 17. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt meg kell cáfoljam. A többi spániel is okos, és nem kintre való sem az amerikai, sem az angol cocker stb. Az egyik nagy fővárosi menhelyen jelen pillanatban több mint húsz kölyökkutya vár szerető gazdira különböző felnőttkori mérettel, színnel, temperamentummal. Aki keres az talál, csak tud, hogy mit keresel. :)
2014. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!