Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhízott kutyánál a háj...

Elhízott kutyánál a háj fordul a kutyával együtt?

Figyelt kérdés

Na, hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Az a lényeg, hogy kicsit el van hízva a kutyám, vagy csak felpuffadva folyamatosan, mert nagyon sok gabonát tartalmazó kaját kap. (olcsó, rossz minőségű - tudom, hogy orijent kéne vennem, de erről nem kérek kioktatást. pont.)

És ha fekszik akkor a hasán ott van egy nagy duncs, ami, ha átfordul a másik oldalára a kutyám (oldalt fekve), akkor az a duncs is fordul. Szóval ez csak háj, vagy felpuffadt bél, stb vagy valami komolyabb?

Féléve mikor voltunk orvosnál vele, azt mondták, hogy csak túlsúlyos, de sokan voltak a váróba, nem tudom, hogy nem-e csak letudtak minket ennyivel:(


2014. nov. 16. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A konzerv egy vizes, zsíros, "semmiértelme" kaja, tápanyag nincs igazán benne, csak egy csomó haszontalan dolog. Ráadásul ha csak azt eszi, nagyon durva fogkövességnek nézhettek elébe. Ízesítésnek jó, de ennyi, egyen száraztápot az a kutya :)
2014. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pedig alig van fogköve 7 éves létére:)
2014. nov. 17. 12:41
 13/14 A kérdező kommentje:
A száraztápot az Istennek sem akarja megenni, tök mindegy, hogy abból a legolcsóbb vagy a legdrágább..dilis. És akkor sem, ha sokáig nem kap enni:S
2014. nov. 17. 12:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Bar nem nagyon hiszem, hogy egeszseges kutya ehenhalna teli tal mellett, de ha ennyire nem akarjatok tappal etetni, akkor probaljatok ki a nyers etetest (barf vagy prey model).
2014. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!