Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy Rottweiler...

Dobermann vagy Rottweiler való nekem? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ebből a két kutyafajtából szeretnék mindenképpen választani, nem az első kutyám lenne, születésem óta volt kutyánk, már nem vagyok gyerek. Szóval azért kérdezem, hogy melyik illik jobban hozzám, mert ezek lennének meg neki.

Lakásban tartanám, kimennék vele legalább 1-2 órát játszani/sétáltatni, szeretném Őrző-Védő ként betaníttatni(Kutya suli), szeretném ha mindent a gazdájáért típus lenne. Igazából a lényeg azon van, hogy lakásban tartanám a kutyát.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#kutya #dobermann #Rotteriler
2014. nov. 17. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének veszélyes fajták? vannak fajtajellegek, és egy jó idegrendszerű kutyával, ha az ember ugy foglalkozik vele, ahogy az egyed megkivánja, nincs probléma.
2014. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Veszélyes abban az esetben, ha nem megfelelő kezek irányítják. Ha valaki nem tudja megnevelni a kutyáját, az veszélyes, akkor is, ha yorkie, akkor is, ha roti.
2014. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Donagirl válasza:
szia.nekem van egy 11 honapos dobim,mikor kicsi volt bent volt velem a nyaron kint az udvarba termeszetesen kint aludt most is meg kint van de ha hidegebb lessz jonn be a lakasba,nagyon ragaszkodo csak melletem akar lenni,ha elmegyek a masik udvarba mar kaparja a kaput hogy jonni akar,napi 1 ora futas kb,meg az udvarba a masik kutyaval jatszik,ha be engedem rogton fekszik az agyra es alvas,en imadom,ha tehetem veszek melle megegyet
2014. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem lassan hat honapos lesz a lakásdobim, igaz keson, 4,5 honaposan került hozzám.

Az biztos, hogy kell hozzá elhivatottsag. Ovizok vele, napi 3-5 orat van vele foglalkozva legalabb, es szuper kutyus, de gyorsan kell fejlodnom hozza, pedig nem elso kutya.

Allati okos, nagyon kell figyelni mit engedsz, mit mutatsz meg neki, és eros mint a bivaly, ugyhogy porazfegyelem minnel gyorsabban.

Ezen felul erdemes megbaratkozni a kek-zold foltok allandosulasaval, mert minden resze betonkemeny :)

2014. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
5%

a 7 vook :)

:) :) te tényleg nem érted :)

mellesleg : rotink van ( 52 kg ) és lakásban :)

szóval értek hozzá,benne élünk :) te pedig még csak nem is érted :)

vágj bele !! csak ,hogy megértsd :)

2014. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
" vágj bele !! csak ,hogy megértsd :)" - ez remek ötlet! Ha esetleg mégse jönne be, akkor a kutya mehet az utcára vagy menhelyre, ugye? Sok kutya pont az ilyen ötletek miatt került menhelyre, sintértelepre, mert nem bírtak velük a gazdáik.
2014. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!