Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát felengedik a buszra?

Kutyát felengedik a buszra?

Figyelt kérdés
Szájkosárral, rottit, de még nem teljesen nagy.

2014. nov. 22. 10:31
1 2
 11/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
Tényleg nem értem, miért olyan nagy gond egy kosarat tenni a kutyára tömegközin...függetlenül a méretétől-fajtájától
2014. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

#11

Én feltettem volna a vonaton, de a kaller azt mondta, hagyjam. Mondjuk a kutyám eléggé csalódottan nézett rám, mikor először rápróbáltam a szájkosarat. Mintha azt mondta volna: mi van, nem bízol bennem?

2014. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedési eszközön kötelező a póráz, szájkosár, oltási könyv megléte. Jegyet is kell venni, 100km-155 Ft (buszon). Én is mindig rájuk rakom, pedig békés kutyák, de bármikor előfordulhat tömött buszon, hogy rájuk lépnek véletlen, és akkor reflexből is odakaphat (nem harap, csak jelzi, de egy kisgyereknek pl. az is fáj). Vonat az egyetlen, ahol a kalauz és a kabinban utazók engedélyével le szoktam venni, mert ugye ott nagyobb a hely, nem kell "nyomorogni", és 4-5 óra utazás kényelmesebb anélkül. És legyen nálad zacsi, törlőpapír, babatörlő, ha véletlen bepiszkít (nálam még nem volt gond, de megeshet), mert akkor fel kell takarítanod. Én szoktam vinni "szöszhengert" is, leszállás előtt kicsit megpucolom az ülést ami alá befekszenek :)
2014. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Hovarju ***** válasza:
100%

Nyáron a melegben hosszú vonatút alatt én is levettem a kutyáról a szájkosarat az ellenőr és az utastársak belegyezésével.

De BKV-n Volán járatokon eszembe sem jutott levenni róla.

Tudom, hogy nem bánt, de nem várhatom el mindenkitől, hogy ezt el is higgye és azt sem, hogy szeresse a kutyát.

2014. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 19:17

A kutya nem csalódik, hogy nem bízol benne, ha kosarat teszel rá. El kell viselnie, ahogy a nyakörvet, vagy a pórázt. Akkor is csalódottan néz rád, ha nyakörvet teszel rá?

2014. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Jaj. Szmájli nélkül már a viccet se érti senki. :S

2014. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon jók a kommentek! :)

Felengedték! :)

Köszönöm szépen!

2014. nov. 24. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!