Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel "tisztíthatnám" a...

Mivel "tisztíthatnám" a kutyám száját?

Figyelt kérdés
a kutyataptol iszonyu szajszaga van a kutyamnak!
2007. okt. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak mindenféle rágcsálnivaló"kutyafogkefék", amik oylan anyagokból készülnek, amiket sokat kell rágni, így erőteéjesen megindul a nyáltermelése, az pedig tisztítja a fogait, a száját.
2007. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, de emberhez hasonló "jó illatú" szája nem lesz, arra ne számíts. embereknek sem lenne alapból mentolos a lehelletük.
2007. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan "rágcsát" is, ami enyhén illatosítja is a száját. Kérdés viszont, hogy elfogadja-e. Az én kutyám ugyanis utálja. De egy próbát megér. Azt hiszem utoljára egy Rossmannban láttam ilyet. OLvasd el a rágcsák zacskóján a leírást, mert így sajnos nem tudom megmondani a nevét.
2007. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A kutyádnak nem a kutyatáptól van szájszaga, hanem

a fogkőtöl! Nekik ugyanúgy lerakódik mint az embereknél.

Az állatorvos vállalja a leszedését. Érdemes, mert később

az evésben is gátolni fogja az esetleges fájdalom.

2007. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igazat adnék az előttem szólónak,de azt is kalkuláld bele,hogy ha csak kutyatápot eszik igenis lehet egy olyan gyororszájszaga ami zavaró,ezért próbálj neki mást is adni és fogköveztesd le,és meglátod szünni fog.Az én kutyám mindent megeszik,de legkevesebb tápot kapja és abszolút nincs szájszaga...nem is tudnék úgy vele együtt élni.Amúgy vannak olyan játékok is pl.egy zsinór,csomóval a végén az is tisztítja a fogát,de ha adsz neki egy jó nagy combcsontot amit farigcsálhat -de főzd meg előtte,az is tisztítja.
2007. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Az tényleg jó megoldás ha veszel neki kutyafogkefét,vagy valami rágcsát,de az is jó ha adnál neki valamilyen gyümölcsöt pl:Almát,az én kutyámnál bevált.Própáld ki te is!!

2007. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak is borzalmas szájszaga volt elvittük dokihoz,leszedte a fogkövet fogáról,de bár ne tettük volna mert utána még büdösebb volt a szája.Az a kutyusom már elpusztult van egy másik,és szintén büdös a szája de fogkő leszedésre nem viszem.
2008. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!