Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy ha egy border...

Igaz, hogy ha egy border collienál kimarad egy nap séta (pl ünnepekkor) akkor rongál, felássa a kertet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kimaradt sétától gyaníthatóan nem dől össze a világ, ha amúgy rendszeresen és rendesen le van mozgatva. De ha a néha egyből kétnaponta egy lesz, aztán heti öt, az már gond.
2014. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a "kapcsolója". Minden munkakutya tudja, hogy van a pihenés, akkor nyugi van és van a játék, munka stb, akkor lehet pörögni. Egy-egy nap nem okozhat problémát. De ez a kutyán is múlik.
2014. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a Borderekre igaz hanem minden fajta kutyára aki az átlagosnál egy kicsivel nagyobb mozgásigénnyel rendelkezik. Ha ahhoz van szokatva hogy minden nap több órás sétákat tesztek és jól le van fárasztva az egy napot lehet hogy nem érzi meg (mondjuk egy Border tuti!), de a 2-3-at már igen. És igen, ha nem megy a napirend rendesen, akkor rongálni is kezdhet. Jobb esetben. Egyébként az ünnepekkor miért ne tudnátok sétálni, még ha elutaztok akkor is? Értem én hogy karácsony meg minden, de én már előre tudom hogy a kutyámmal akkor is megyek a szokásos sétámra ami nem csak 1 óra, ha törik ha szakad. :)
2014. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy séta kimarad, akkor nem. Ha 2-3 akkor már valószínűleg rombolni fog, illetve majd ő elfoglalja/lefárasztja magát a maga módján.
2014. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen ez igaz, az ünnepekkor is teljesen ellehet vinni sétálni:)

Rossz példa volt. De akkor mondjuk, hogy ha beteg vagyok

2014. dec. 6. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!