Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pomerániai törpespiccnel ez...

A pomerániai törpespiccnel ez a teacup puppy valami külön ág vagy alfaj vagy minden pomerániait igy hívnak külföldön? Van valami magyar megfelelője?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 00:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hat lehet hogy én vagyok a hülye de a normál yorkie 2,5-3 kiló között van és a 2 kiló alatti nem is mehet kiállításra mert nem felel meg a standard méretnek... Az én kutyusom meg 1,5 kiló volt amíg meg nem hízott( 9 évig) most láthatóan duci... Marmagassága 15 cm ami ugye a normál alatt van 5 cmvel
2014. nov. 30. 18:02
 12/12 h.kira ***** válasza:
A teacup egy atverés tudatlan hiszekeny embereknek ☺ vegyel inkabb "rendes" pomit ök is eleg picik kb 20-25 centi 2-4 kg korul mozognak felnott korukra is..nekem is van ha akarod itt megnezheted [link]
2015. febr. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!