Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki tenyleg elhiszi az...

Van aki tenyleg elhiszi az ilyet es megveszi?

Figyelt kérdés

Az hogy a kutya torzskonyv nelkul csak keverek, az egyertelmu. De itt leirja a szaporito egyertelmuen peldaul hogy korcsokat arul (annak is nez ki). Ki az a h.lye aki megvesz egy ilyen kutyat? Mi a velemenyetek?

[link]


2014. dec. 2. 15:56
1 2
 11/14 KGabi0000 ***** válasza:
Ezek még semmik szerintem,legalábbis azután miután a barátink 25.000 Ft-ért vettek yorkie-csivava-foxi (meg gondolom még volt egy csomó minden benne)keveréket és akitől vették nyiltan megmondta nekik,hogy keverék a kutya,de ők még ennek ellenére is megvették.Én tényleg nem akarom őket bántani,de ez nekem már sok.
2014. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Ngyon szerettem ide járni, mert itt sose pontoztak le eddig. De ez most nagyon rosszul esett, és nem is értem, miért pontoztatok le. Valóban nem hallottam még ilyet soha, nálunk (megyei jogú város), a keverék kutyákat ingyen adják, soha nem olvastam még ilyen vagy hasonló hirdetést. Szaporítóktól fajtajellegűt igen, sajnos, nem is keveset. Ez az igazság. De hogy emiatt miért pontoztatok le, no ezt nem értem. No , mindegy...Ezután nem jövök fel többet, sajnálom (:

Tényleg jó szándékkal írtam, én felénk ezt nem tapasztaltam.

2014. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pontozáson megsértődni?

Per pillanat, akik itt írogatnak, csak azt tudják, keverék az keverék. Holott a hirdetésben nem simán keverék van, hanem a ma már egyre jobban elterjedőben lévő gyakorlat egyik példája. Munkakutyát "csinálnak". A két fajtában meglévő hasznos tulajdonságokat egy egyedbe igyekeznek összehozni.

Keverékek, de a tendencia azt mutatja az ilyen mixek fogják átvenni a hatalmat az olyan szerveknél, ahol kutyával dolgoznak.

Mindamellett sokan csak összeraknak két adott fajtájú egyedet, mert az most jó üzletnek tűnik.

2014. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Esetleg aki pont ezt a kombinációt keresi,vagy egy egy kölyköt speciális célra.De nem hinném,hogy lenne rá kereslet.Az kérdéses,mi van az árban.Oltások,chip,féregtelenítés stb.
2014. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!