Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég vettem egy csivavát és...

Nemrég vettem egy csivavát és nagyon fél, ha felakarom venni, lefekszik és összepisili magát, miért lehet ez, hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Meg amikor felveszem nagyon erősen kapaszkodik belém mintha félne.
2014. dec. 4. 19:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Városba semmi gond. Szépen sétál porázon is. De amúgy amikor magától jön oda hozzám akkor is csak lefekszik a hátára és fél. Van másik kutyám is ő nem ilyen. Amúgy jól kijön más kutyákkal teljesen megváltozik amikor játszanak. Feloldodik, játékos lesz.
2014. dec. 5. 08:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a baja, hogy sosem volt olbeveve ezelott a regi helyen. Emiatt nem is erti es fel amikor lefogjak, megfogjak. Majd lassan valtozni fog. De ne aggodj, nincs mas baj. Egyszeruen csak nem volt hozza szokva. O nagykutyanak erzi magat, azok kozott volt tartva es a nagy kutyakat sem huzgaltak az olukben.
2014. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te is félnél, ha elefánt hirtelen az ormányába kapna és felemelne jó magasra, nem? Na, pont így érez az a kutya is.
2014. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!