Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok segiteni? A tobbi lent.

Tudnatok segiteni? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
van egy 7 honapos rottweiler szukam. azert kellet roti mert az elozo kutyam is az volt. kicsin vettuk ot is es semmi problema nem volt vele csak a kolyokkori csinytevesek de hamar megtanitottuk neki a dolgokat. viszont a mostani egyszeruen nagyon rossz nem ert a szepszobol,a gyerere inkabb elszalad lent ha mennek erte akkor is.egyszeruen nem hallgat semmire. az elozo rotim 3 honap alatt mar a labam mellet jott szepen porazon a gyerere kicsinek juti falat nelkul is jott. kutyaiskolaban nem tudom elvinni jelenleg biztam magamban mert az elozot is kutyasuli nelkul neveltem.
2014. dec. 5. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Kamaszodik. Gyakorlás éhesen? (akár több nap koplalás után?)

Ha engedetlenkedik jól megrángatni (nem verni). Talán segít

2014. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell megrángatni!

Vidd el kutyaiskolába! Ott segítenek majd neked a nevelésben! Nem fogod tudni egyedül megnevelni!

2014. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

1: helyesírás tanulása Neked!

2: kutyaiskola, szintén Neked!

2014. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg az új kutyusod egy dominánsabb, magasabb energiaszintű roti, és nem ismer el téged falkavezérnek. Több türelemre lesz szükséged és folyamatos gyakorlásra. Pórázránagtás felejtős. Menjetek kutyasuliba, vagy olvass sok sok kutyás könyvet melyek alapján otthon is tudod képezni. Ajánlom: 101 kutyatrükk, Jan Fennel, Cesar Millan.
2014. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs ekezett a telon neha lehet felreirok vele. cesar millan tol megvan a kolyokkortol a fiatal korig cimu konyv olvasgatom is es probalom oket alkalmazni. leirtam a kerdesben hogy nem tudom egyenlore kutyasuliba vinni.ha vegkepp.nem sikerul akkor megyunk de csak jovore.
2014. dec. 5. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézz szét ezeken az oldalakon:


[link]


[link]

2014. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

ugyan mutasd már be azt a telót, amin nincs ékezet!

ha ezt kidumálod, sejtem mennyire lehetsz következetes és jó gazda!

2014. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jo igen van ekezett de hosszan kell megnyomnom a gombot es igen ra kell utana nyomni az ekezetes beture,de hiaba nyomom nem valt at vagy nem tudom hasznalni. igy mar jo lesz? de most en tanacsot szerettem volna kerni,nem helyesiras gyakorlatot mert termeszetesen nem ugy beszelek ahogy le irom.vagy kedves utolso valaszolo nem tudod igy ertelmezni a kerdest?
2014. dec. 5. 21:57
 9/9 A kérdező kommentje:
ha nem is vagyok jo gazda akkor az szeretnek lenni en ilyen helyzettel nem talalkoztam meg hogy dominansabb lesz o pedig kutyakkal nottem fel. meg egy profi gazdinak is lehetnek gondok sot nagyobbak is. nem tudom miert kell egybol evvel a jo gazdas dologgal jonni.
2014. dec. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!