Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja azt mindenki a...

Miért mondja azt mindenki a kutyámra, hogy kövér?

Figyelt kérdés

A következőket kaptam már meg:


- Nagyon kövér diszpláziás lesz fogyasszam le. Kb. 3x

- Kiállításon bíró szerint is kövér. Oda sétált megfogta az oldalát és azt mondta, nem érti hiszen érzi a bordáját, gerincét ( 7 hónapos volt)

- Utcán sétálók is azt mondják rá.

- Üzenetben is a közösségi hálón megkaptam.


Szerintem nem kövér. Felülről látni, hogy a hasa és a combja közt bemélyedés van. Rengeteget játszik és sétálunk. Nem lusta !!! Imád órákat rohangálni a mezőn. Josera Festivalt kap kicsit kevesebbet az ajánlottnál. Jutifalat piskóta de ritkán használom mert az nélkül is engedelmeskedik. Amikor két lábra áll és a nyakamba ugrik akkor szép sovány. A bordáit látni nem tudom lehet-e mert irtó hosszú szőrű. De könnyen ki lehet tapintani, úgyszintén a gerincét is.


Szerintetek ez kövérség? Mert szerintem csak simán ilyen a testalkata, erős, izmos és nem az a nyeszlett kutya. ( Ezt már mondta egy jó tenyésztő ismerősöm)


2014. dec. 6. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha hozzáértők is azt mondják, akkor lehet benne valami.


Egyébként elég értelmetlen dolog feltenni egy ilyen kérdést, kép nélkül.

2014. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindenki azt mondja, és a szakemberek is, akkor biztos kövér.
2014. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Munkából írok és itt nincs képem a kutyáról. Amúgy miért mondod,hogy hozzáértő megmondta pl a bíró amikor utána megmondta, hogy mégsem kövér...
2014. dec. 6. 08:34
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg egy fotót feltöltenél?
2014. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szakember pl. orvos azt mondta, hogy kiteljesedett, megizmosodott és, hogy nem kövér.
2014. dec. 6. 08:34
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Bammeg, ha mindenki azt mondja kövér, akkor sikerüljön már felfogni, hogy az!
2014. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bammeg te! Vegyél be nyugtatót. Szerinted jobban hiszek 20 embernek az utcán mint egy orvosnak, tenyésztőnek és egy bírónak??????
2014. dec. 6. 08:37
 8/11 anonim válasza:
én kutyusomra is mindenki ezt mondta, nagyon dús szőre volt. nyírás után meg mindenki avval jött h milyen szépen lefogyott és milyen jó alkata van...
2014. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. tölts fel egy olyan képet, amely alapján tudunk véleményt mondani!

2. Ha te nem látod kövérnek és a tenyésztő, orvos szerint sem az (feltéve, hogy normális orvosról beszélünk), akkor valószínűleg nem az, így nem kell azzal törődni mit mondanak mások. Sokan az agarakat alapból lesoványozzák, mert nem értenek hozzá hogy kell kinézniük. Az én vizsla keverékemre is sokszor mondják, hogy sovány, pedig nem az. Szóval le kell tojni más véleményét, ha hozzáértő, normális emberek szerint nincs vele gond.

2014. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látom az olvasás sok embernek nem megy. Írta a kérdező, h a bíró is annak látta, aztán tapogatás után rájött, h NEM AZ!


Mivel hosszú szőrű, ezért szerintem a szőrénél lehet a probléma, "túl" dús.

De egy képre én is kíváncis vagyok :)


MAjd tölts fel kérdező! :)

2014. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!