Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés
Velem nőtt fel,az életem és a gyerekkorom része volt. Nagyon hiányzik. 10 évesen ment el. Hogyan tegyem túl magamat ezen az egészen? :((
2014. dec. 6. 16:09
 1/7 Greenscarf válasza:
Hát ez tényleg elég rossz lehet. De tudtad hogy egyszer eljön ez a nap is. Én is egy kutyával voltam ugyanígy (csak ő nem "természetesen" halt meg). Lehet hogy még ez túl korai lenne, de ha veszel egy másik kiskutyát valamivel jobb lesz.Igazából a kérdésedre nehéz választ adni. Egy ideig még biztos hiányozni fog. De később majd jobb lesz. Addig is próbálj rá nem sokat gondolni.
2014. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel.
2014. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek egy újabb kutya megnyugvást hoz. Van, aki évekig vár. Hiányozni sokáig fog. De igyekezni kell a szép emlékekkel gondolni rá.
2014. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos csak az idő segít. Másik kutyával szerintem várj fél évet vagy egy évet, biztos vagyok benne hogy érezni fogod mikor jön el az ideje egy új csöppségnek.
2014. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nagyon sajnálom. Elkerülhetetlen, hogy sokáig nagyon fájjon, hiányozzon. Gondolj rá sokat, sírj, ha teheted, ha tudsz. Ne akarj a gyásztól megszabadulni, nem lehet, csak hosszabb, rosszabb. A gyászt meg kell élni, túl kell élni. A szeretett társ emlékét ápolni.
2014. dec. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Részvétem. A mi drága kutyusunk is pont tegnap halt meg, szintén 10 évesen, és egyelőre az egész család sokkos :(

Mérhetetlenül szomorúak vagyunk, valaki folyton elsírja magát, és folyton azt várjuk, hogy mikor töri be az ajtót...

Szerintem csak az idő segíthet, próbálunk viccelődni, meg a mókás emlékekre gondolni, de túl friss még ez :(((

2014. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a cicám halt meg nem rég a kezemben :( szerintem se gondolj rá én még 3 napig nem ettem nem ittam olvass vagy ami elveszi a gondolatod róla :(



ŐSZINTE RÉSZVÉTEM :(

2014. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!