Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg fajtatiszta?

Ez tényleg fajtatiszta?

Figyelt kérdés

[link]


Eszemben sincs megvenni, de elgondolkoztam, hogy tényleg az-e, hisz látszik, hogy milyen szeméttelepen tartsák... szerintetek?


2014. dec. 7. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
igen de ilyen mocskokat! szerencsétlen én megveszem
2014. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szaporítós...csak ennyit mondok.
2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
árulkodó...augusztus vége fele született...és sehol sincs tk-ról szó! Innentől kezdve nem feltétlen fajtatiszta...
2014. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem fajtatiszta. A kutyusnak valószínűleg törzskönyve sincs, azt sem tudják, mikor született pontosan! Látszik is rajta, hogy jobban hajaz az amerikai bulldogra.
2014. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szaporiccsák, oszt ne mán ne fizes érte".

Szegény kutyus, semmiképpen nem fajtatiszta.

2014. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az, de nem is írja, hogy fajtatiszta lenne. Csak annyit, hogy "tiszta vérű". De hát gondoltuk, hogy nem mocskos vérű... :)

Szegény amúgy tényleg elég rossz helyen van :(

2014. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. A feje egyáltalán nem erre utal. Bulldogba boxert szoktak (például)keverni, mert akkor többet és könnyebben szül.... Itt egy példa:


[link]

2014. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A szaporítóra én is gondoltam, mert ahol láttam ezt a hirdetést, ott írta mellékesen, hogy az apja szívesen fedez bárkivel.
2014. dec. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!