Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti meg szoktátok puszilni a...

Ti meg szoktátok puszilni a kutyátokat nyilvánosan illetve nem nyilvánosan?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 09:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Rendszeresen, a feje búbját, a füle tövét, illetve reggelenként mindig körbeszagoltuk egymást, és olyankor összeböktük az orrunkat :) Nagyon tisztaságmániás vagyok egyébként, de ő annyira aranyos volt (sajnos nemrég el kellett búcsúznunk), annyira nem bírtam ellenállni, hogy ha elfeledkeztem magamról a nagy szeretgetés közben még a tappancsra is leheltem puszit :D Amúgy soha semmi bajom nem volt tőle.
2014. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 sippara ***** válasza:
67%
Igen, nyilvánosan is. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda :)
2014. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem,nincs rá igényem.
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

2 kutyám is van. Igen, szoktam a fejük búbjára adni puszit, hogy nyilvánosság előtt adtam-e puszit nem tudom, mert olyankor annyira le vannak foglalva a sétával nem érnek rá pusziszkodni.

De engem nem érdekel hogy ki látja vagy ki nem.

22/L

2014. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
Nincsenek zoofil hajlamaim...
2014. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 sippara ***** válasza:
100%
Aki viszont egy kutyának adott pusziból zoofiliára asszociál, az sürgősen keressen fel egy jó pszichiátert.
2014. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
22%

#16


Szerintem meg az keresse aki szájon csókol egy állatot. Mindegy milyet. Mert ott bizony van zoofil hajlam.

2014. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A puszi nem egyenlő a szájra puszival :) Állatok soha nem puszilok szájon.


A feje búbjára sokszor adtam már puszit itthon. Utcán nem, mert akkor séta van, minek puszilgassam, futtatón néha odajön hízelegni, de megy is tovább. De ha adnék is nem érdekelne ki mit gondol.


Más a macskáját, lovát, vadászgörényét puszilja meg. Egyik ismerősöm a varánuszát puszilta fejbúbon (mondjuk én hüllőkkel óvatosabb lennék).


Ja és többször volt, hogy idegen kutya szájon nyalt pl. mikor lehajoltam labdáért vagy csak simán neveletlen és felugrott rám, vizslától, labradortól is kaptam már szájon nyalást hát nem volt túl guszta :D

2014. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
*állatot
2014. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#18


Az ilyen rendben van.


Én úgy gondoltam a puszit hogy a szájára vagy ilyenek... Mert az beteg. (láttam már ilyet)

2014. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!