Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyámnak folyás van ez...

Szuka kutyámnak folyás van ez baj?

Figyelt kérdés

Az én szuka kutyusomnak 2.5eves.

folyása van, de enyhén nyálkás picit sűrűbb.ez baj?

11.13an kapott kombi oltást, de elképzelhető h vemhes volt. Akkor az orvos azt mondta h lehet árt a magzatnak ha megkapja a szurit, azóta hízott egy kgt. De sztem nem volt vemhes. Igazából nem tudom mit hidjek tudtok vmi tanácsot adni azonkívül h vigyem orvoshoz? Evidens h viszem csak itt Németországban elég necces időpontot kérni.... Picit aggódom....



#állat #betegség #probléma #hogy kutya #egészségügy folyás
2014. dec. 15. 20:05
1 2
 1/17 sippara ***** válasza:
100%
Gratulálunk, ön nyert. Valószínűleg egy gennyes méhgyulladást. De egy ivartalanítást biztosan.
2014. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Necces időpontot kérni? És ha gyomorcsavarodása van és fél órán múlik az élete, akkor mi van? Hibernáld két hétre, és majd akkor megműtjük? Ami sürgős, az sürgős, márpedig a tiéd ilyennek hangzik.
2014. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mármint nem ilyen fél órán belül dokit igényel dolognak, de mondjuk holnap jó volna, ha látná állatorvos, mert ha átterjed a fertőzés/gyulladás/akármi más szerveire, akkor kezdhetsz imádkozni.
2014. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazán Köszönöm h ennyire igazán bunkó vagy..... Én eléggé aggódom de ilyenkor már nem tudom orvoshoz vinni. A fél 9.nem kell k... Bunkonak lenni én nem poénból írtam vagy kérdeztem. Basszus nem hiszem el. Nem tudnak normálisan írni egy kérdésre... Köszönöm igazán.... Multheten voltunk de nem csinált semmit vele a doki megnezte a és kész. Fizettem érte 15eurot h megmondja Szép a kutya...
2014. dec. 15. 20:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Bőven elég lett volna ha annyit írtok sürgősen vigyem orvoshoz.... Nem itt oltogatni, hogy azt hittem itt ez az oldal azért van h segítsenek a másiknak nem hogy megalazzuk..... Undorító....
2014. dec. 15. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt a felháborodás, hanem a német rendszernek, nem értem, miért kell magadra venned. Nyilván nem te tehetsz róla, ha csesznek beengedni a dokihoz, ennyit azért még én is vágok.
2014. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na de ácsi, múlt hét óta van ez a gond, megnézte a doki, nem csinált vele semmit, nem mondta, mitől van? Mert akkor mondjuk keress másik dokit, amelyik érdemi információval is tud szolgálni a kutya állapotáról.
2014. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem aztán hiába írod h mi van akkor ha gyomorcsavarodasa a van stb stb.... Pont k..... Nem tudok semmit csinálni.... Nem csak Neked szólt.... De mindegy.... Holnap reggel viszem orvoshoz a kincsem.... Az idegeim a most totál kívánnak..... A sirogorcs kerülget..... Remélem nem lesz gond neki a mai éjjel... Miből látom h rosszul van? Én eddig sem vettem észre rajta semmit ugyan úgy játszik ugrál eszik iszik..... Alszik.... Abból vettem észre a folyasat a h felengedtem a a kanapéra, hogy n.sarga a huzat felkelt a és foltot hagyott.... Megneztem neki odalent picit megbilizgaltam a és jött ki a folyás.....és írtam h tudjam mi ez....
2014. dec. 15. 20:47
 9/17 A kérdező kommentje:
Multheten semmi baja nem volt ahogyan most se.... Nem tudom Multheten volt e folyása én most vettem észre... Akkor a körmét akartam le vagatni mert elkepwsztoen gyorsan nő. Nem ebből kifolyólag vittem el...
2014. dec. 15. 20:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja éjjel, ezek ilyen lassabb lefolyású dolgok, nyugi. Minél hamarabb kell kezelni, de azért nem órákon múlik.
2014. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!