Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről erről...

Mi a véleményetek erről erről a kutyaiskoláról?

Figyelt kérdés

--> [link]

8 alkalmas bérlet 6000Ft. Ez jó vagy rossz a többi iskolához képest? Agility, ilyesmi van? Mert a tanfolyamok, árak között nem láttam, a csak a leírását.

[link] ez ugyanaz az iskola, mert a címük azonos, de minek lenne két oldala ahol semmi összefüggés nincs??? Vagy én olvastam valamit félre, mert nagyon nem értem :D


2010. febr. 2. 01:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Akkor már csak ez van versenyben és az Aquincum!

Igazából azért tetszik a Herosz mert mudija van az egyik lánynak. :D Meg közel van hozzánk.

Viszont a másik kicsit már profibbnak tűnik. Viszont ott meg van néhány ismerős és én nem szeretek előttük ügyetlenkedni az elején xD Na mindegy. Mostmár sokkal könnyebb lesz dönteni. Köszi!

2010. febr. 2. 19:03
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még elfogadsz egy tanácsot, akkor azt mondom, látogass el mind a két helyre kutya nélkül megnézni egy-egy órát. Amiatt pedig ne aggódj, hogy a barátaid mit gondolnak az ügyetlenkedésről, végtére is ők is elkezdték a kutyájukkal valahol! Senki sem úgy születik, hogy BH vizsgát tudna tenni tanulás nélkül. Ha meg normálisak a barátaid, akkor biztatnak is és segítenek, ha valamiben tanácsra van szükséged. Vagy együtt is gyakorolhattok, ami nagyon hasznos, mert az a heti 1-2 alkalom az iskolán azért valljuk be, kevés. De ezt meg is szokták az iskolákban mondani, hogy otthoni gyakorlás nélkül ne várjon csodát senki. Ha pedig tudsz barátokkal közösen gyakorolni, az nagyszerű dolog! :)
2010. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak ismerősök.:D Amúgy a kutyáim már elég képzettek, én vagyok az ügyetlen ilyen társas dolgokban meg másban is, mert itthon nem úgy szoktam meg. :D
2010. febr. 2. 20:21
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
19.01 vagyok. Az írásodból azt veszem ki, hogy a kutyáddal versenyezni akarsz vagy legalábbis komolyabb képzésre vinni. Ha így van, akkor szerintem ne ezt a sulit válaszd. Nagyon jó suli, ha pl. egy problémás vagy egy kölyökkutyát szeretnél alap dolgokra megtanítani, szocializálni, rendbehozni a lelkét stb. de komoly versenyzésre nem nagyon van lehetőség. A haladó engedelmes csoport már megszűnt, agility lenne, de azt meg a pálya minősége miatt nem lehet télen tartani, meg egyébként is csak heti egyszer van agility edzés. Ha lenne lehetőségem, én is elmennék másik suliba versenyszerűen agilityzni, mert így sajnos nem lehet komoly eredményeket elérni, bármennyire jó ez a hely és hozzáértő a kiképző. :( Szerintem menj az Aquincumba. Amúgy nekem is mudim van. :)
2010. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!