Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlreagálom? Megverte a...

Túlreagálom? Megverte a kutyámat, most mi lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap este arra mentem ki, hogy a férjem kiabál a kutyával, a kutya meg próbált átfurakodni a kerítésen. Nagy nehezen visszahúzta, akkor elrohant a háza mögé. Utána hívta, de nem akart visszajönni, végül visszajött, de rászóltam, meg ne merje ütni.

Megkérdeztem mi történt, azt mondta, a kutya bement a házba és lerántotta a kaját az asztalról. Ő ideges lett, és "kicsit" ráütött. Csak a fenekére meg a pofájára. Végtelenül csalódott vagyok, soha nem ütötte meg a gyerekeit sem, úgy tudtam, szereti az állatokat......Mit tegyek? Nagyon szeretem ezt a kiskutyát, sokat foglalkozom vele, soha nem ütöm meg. Most nagyon haragszom a férjemre, és biztos vagyok benne, hogy a kutya nem is tudta, miért kap ki. (:


2014. dec. 16. 12:06
1 2 3
 21/21 Suicideroom válasza:
76%

A kutya nem emlékszik a pár órával azelőtt történtekre, és szerintem azt se tudta az miért rossz.

A KUTYÁT NEM VERNI KELL

Az egy dolog hogy nem szíjjal verte,de akkor se ez a megoldás! Képzeljétek már magatok a kutya helyébe..

Jóesetben a gyereket se veritek meg mert rosszat csinál. (mellesleg lehet nemtudta hogy az rossz.)

Szerintem nem reagálod túl. Ha nem az ő állata, akkor ne verje már meg...

2014. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!