Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámat 3 napja fürdette...

A kiskutyámat 3 napja fürdettem, de már megint elviselhetetlenül büdös, gondolom a sok sétától, de azt meg muszáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha barfozni nem akarsz, mert draga a hus, akkor a hazikosztba megis mit raktok? Tokfozeleket?
2014. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 neige ***** válasza:

Bűzmirigye rendben van? Bichonunknak egyszer begyulladt, az tud büdös lenni. Milyen fajta? Nemi szerve, végbélnyílása tiszta?Lehet, hogy ott hosszú a szőr, azt érzitek.

Én is jó minőségű szárazat ajánlanék, de adj neki időt a váltásra, átállásra.2-3 napig kapjon kevertet (tehetsz bele pl. főtt répát, ha azt szereti).

Fogkövét érdemes lenne leszedetni, mert nem csak, hogy büdös, de a kutyának is sok kellemetlenséget okozhat/okoz!

2014. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez az egész kérdés totál kamu. 30 perc alatt beszereztél száraztápot és ki is próbáltad...persze.

Németországban meg vannak külön barf boltok, ahol előre elkészített csomagokat is 1-2 euró között lehet kapni.

És olyan nincs h egy egészséges kutya elviselhetetlenül büdös legyen. Ha az, akkor nem egészséges.


Ha meg unatkozol, inkább vidd le a kutyádat sétálni, játsz vele, tanítsd, ne idiótaságokat kérdezz!

2014. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem 30 perc alatt szereztem be, hanem korábban megpróbáltam adni neki , mert gondjaim voltak az etetésével.. Vannak barf boltok? Ezt nem tudtam, utánanézek, hogy a környékünkön van e. Egyébként rendesen a bundája bűzlik, de majd az unnepek utan elviszem allatorvoshoz.
2014. dec. 19. 23:49
 15/15 bollocks ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszerűen belefeküdt valami ürülékbe
2014. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!