Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pavlov ugye megtudott "tanítan...

Pavlov ugye megtudott "tanítani" bizonyos dolgokat a kutyának, akkor nekem ez miért nem megy?

Figyelt kérdés
1000 szer elmentem már előtte, mégsem érti meg, hogy feleslegesen ugat, mert nem megyek le a járdáról és még egyszer sem próbáltam bemenni a területére.

2014. dec. 21. 14:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a téma, úgy is megpróbálhatod pár hétig, hogyha ugat, közeledsz, ha odaértél, megállsz, ha egy pillanatra is abbahagyja az ugatást, távolodsz.
2014. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs időm rá, meg furcsán nézne rám a szomszéd, ha minden nap suli előtt és után a kapujuk előtt áldogálnék. :) Egyébként egy idő után csak engem nem venne figyelembe a kutya, vagy a többi járőkelőt sem?
2014. dec. 22. 07:47
 23/24 anonim ***** válasza:
Csak teged. A tibbieket ugyanugy ugatna. De ha nem akarod, hogy megugassanak, egyszerubb megoldas, ha megkered a szomszedot, hogy jatszhass veluk parszor. Onnantol nem fognak ellensegkent tekinteni rad.
2014. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Különösebben nem zavar, csak az etológiáját nem értettem a dolognak. :) Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek!
2014. dec. 22. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!