Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek sok pénz havi...

Ez szerintetek sok pénz havi etetésre?

Figyelt kérdés
Minden héten 1500 forintot költök kutyámra(ebben 1 kg táp van benne jutalomfalat,börcsont és egy nagy füstölt lábszár csont)Ez igy havi szinten kb 6 ezer forint.Ez szerintetek sok? Ja és a kutya 20 kg. Már több ismerösöm kérdezte hogy mennyit eszik és én mondtam nekik hogy ennyit költök havi etetésre és mindeggyik elszörnyülködött hogy jó sok,pedig szerintem egész olcsón meguszom ahoz képest hogy prámium tápot kap.
2010. febr. 3. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Az is kellene, hogy milyen fajta. Amúgy ha valami közép-nagy testű akkor nem.
2010. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem sok. Ha mondjuk 15-18 kilós tápot vennél olcsóbban megúsznád. Én kutyám 15 kiló és 13,5 kilós tápot szoktam neki venni, ami több mint 3 hónapig elég.
2010. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
az én kutyám 8kg, kb. 10 ezret költök havonta a kajájára... és??? nekem minden pénzt megér... mindenki foglalkozzon a saját dolgával:)))
2010. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne mások véleménye szerint etesd a kutyádat. A legjobban, legőszintébben ő szeret téged, megérdemli. Aki irigyli tőle vegyél neki is füstölt csontot, hátha arra fáj a foga:)
2010. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Te érzed, hogy így a kutyának jó-e. Ha szerinted ez kell neki, erre van szüksége, maradj ennél a verziónál. Ő a te felelősséged, más nem ismeri őt, nem tudja mi a jó neki. Magadra hallgass csak a saját kutyáddal kapcsolatban.
2010. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam volna hogy ti is soknak tartjátok.De mindegy. 780 a táp kg-ja a börcsont 320(ezt én is soknak tartom de hát ez neki elég egy olyan bő egy hétig, és szép tölle a foga)meg 100 ft a füstölt csont amik nagyon nagyok(ezt más boltokban 300 ft-ért adják) meg most van a tanulos korszakában és hetente kell venni 2-3 zacskó virzslit(4 van egyben)Amugy web shopban is néztem már de drágábban jőtt ki mintha a boltba megvenném. És a kutya kb 2x akkora mint egy mudi. Én nem tartom soknak amennyit rá áldozok. Azért még válaszokat várok.
2010. febr. 3. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem sok...mi sztem kb ennyit, vagy többet költünk a kutyinkra, aki még bőven fejlődésben van(6hónapos) és most 6 kg.(ja és kistestű)

Mondjuk még nem számoltam utána pontosan(de nála közrejátszik, hogy kap vitaminokat, meg konzervet is a táphoz keverve)

Amúgy azzal értek egyet, aki azt írta, hogy ne foglalkozz azzal, aki sokallják.. Nekünk pl ő a kicsi szemünk fénye és ésszerű határokon belül el is van ám kényeztetve..De számunkra ez nem terhes...

Ja és a másik, hogy etetnéd inkább maradékkal meg vízbe ázatott kenyérrel?akkor olcsóbban kijönnél nyílván, node a kutty boldog lenne?És te?

2010. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem lennék képes olyan maradékkal etetni a kutyát amit tudok hogy nem valami jó neki. Nekem akkor valahogy lelkiismeret furdalásom lenne hogy nem adok meg mindent a kutyámnak.
2010. febr. 3. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok úgy, hogy van benne egy csomó "nasi" is. Ne hallgass másokra. Kíváncsi lennék, hogy akik szerint ez sok, mit és mennyit adnak enni a kutyának.
2010. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17.17es vagyok...szerintem ők azok,akik a fennt említett maradékokkal etetnek...Szerintem,hogy szépen fogalmazza "sz@rd le őket" és azt tedd,amit helyesnek érzel:)
2010. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!