Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem kínzás a...

Szerintetek ez nem kínzás a kutyának? Én reagálom túl? úgy tarkón vágnám a kölyköt, ha ezt még egyszer megcsinálná!

Figyelt kérdés

[link]


Bele markol szegény kutya oldalába, hogy maga mellé állítsa!

Csinálta volna ezt akkor ha ott vagyok, kapott volna egy pofont!


Ti szerintetek ez nem fáj a kutyának? Látszik, hogy oda akart kapni a kutya!


Mit tettetek volna?



2014. dec. 26. 12:06
1 2
 11/15 csaba1974 ***** válasza:
58%
Nem nagyon értem mi ebben a kínzás???? Ez nem egy yorki vagy egy öleb !!! Vadászkutya ennél még kellemetlenebb élmények is érik egy vadászaton hideg víz bozótokba való menetel stb...Ja és egyébként a nyakán a bőrt kell jól megrázni mikor már nagyon értetlen!! Hiszen van olyan is bármilyen okos egy kutya!!!Na és persze kutyának kell egy főnök egy falkavezér!!!Ha nincs ő szívesen ellátja ezt a pozíciót de akkor nem igen fog engedelmeskedni !!!Inkább tesz egyet a te kérésedre!!!
2015. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Szerinted egy kutyafalkában mit tesz a falkavezér, amikor az egyik falkatag "rendetlenkedik"? Megkéri, hogy viselkedjen szépen?

2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem meg dévényi tibibá mosolya traumatizált, ez durvább, mint amit a kutyával tettek.
2015. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
ha az én gyerekemről lenne szó, és ott lettem volna, és azt látom hogy begy idegen ember odamegy és pofon veri a kölykömet, szerintem az utolsó porcikáját is összezúzom annak az illetőnek miután szájba lőttem a gumizott önvédelmi fegyveremmel.
2015. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"ha ott vagyok, kapott volna egy pofont! "


magyarul te egy EMBERT, akivel kommunikalni tudsz (elvileg) keptelen vagy helyes viselkedesre ravenni eroszak, fajdalom okozasa nelkul.

De a masiktol elvarnad, hogy egy kutya eseteben, akivel nem tud kommunikalni, ezt megtegye.


Nem erzed az ellentmondast?

2015. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!