Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaetetés - mit tehetnék most?

Kutyaetetés - mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Az Isten háta mögött vagyok egy kis faluban, elég régóta (rokonlátogatás). A kutyámnak ma reggel elfogyott a tápja, az indulás előtt egy nappal. Mivel számítottam rá, hogy nemsokára elfogy, vettem neki kutyaszalámit a boltban, valami Bruno márkájú. (Olyan szárazeledel, amit a kutyám eszik, természetesen nem volt a boltban, csak szörnyű minőségű sz*rok)

Ma már ilyen szalámit kapott, de rettenetes szaga, állaga és színe van, nem olyan, amit megszoktam.

A kérdés:

Lesz-e baja, ha most 3 etetés idejére ezt kapja (kölyökkutya)? Holnap ebédre már a szokásos Royal Canint kapná.

Vagy mit tudnánk neki összedobni, milyen húsból (csirke nincs itthon)? Vagy most kapjon azt, amit mi eszünk?



2014. dec. 28. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn lesz ugyanez a történet, bár csak azért, mert nincs piac, ahol rendes húst tudnék venni (BARFozunk), úgyhogy rizs lesz nyers tojással. Szerintem még mindig egészségesebb, mint a kutyaszalámi meg az olcsó tápok :)
2014. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 etetéstől semmi baja nem lesz, maximum egy kis hasmenés. Vagy főzhetsz neki rizst bármilyen nem túl zsíros hússal (ha disznóhús, akkor alaposan főzd meg).
2014. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2014. dec. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!