Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kinti kutyája van:...

Akinek kinti kutyája van: beengeded szilveszterkor a lakásba? Félek, hogy be kell engedjem az enyém, de nem tud "disztingválni" :-) Más is tart attól, hogy elrendezi a lakást a kutyája pusztán a boldogságtól és izgalomtól, hogy bent lehet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 17:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem támadás, csak nem értem. Miért baj az, ha felpörög, ha egyszer nem fog rosszul viselkedni, mert hallgat rád?
2014. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát viszlát, mint kész, vége, meg van oldva a probléma.
2014. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%
Én azt nem értem, hogy miért kell ilyenkor minden kutyát bezárni, bevinni? Amelyik fél, vagy szökős félősségében, azt oké, de a többit miért? Eleve az sem normális dolog, hogy félnek ilyenektől ugyebár... Szóval, miért nem elég a kenneljébe bezárni? Most nem kötekedésből írom, csak nem értem, hogy miért lett divat ez az egész "vidd be a házba, maradj vele otthon" dolog.
2014. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert sosem tudhatod, hogy mikor fog valamelyik idióta egy marék petárdát bedobni a kertbe a kutya arcába. Akkor az a kutya is halálra rémülhet és világgá szaladhat, amelyik addig nem félt. Szóval akinek fontos, hogy a kutyája otthon indítsa az újévet, ne tűnjön el, ne üsse el autó, az beviszi valami zárt és szökésbiztos helyre.
2014. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Akumi!

Őszintén szólva én azt sem bánom, ha a kutyám az ölembe ül és halálra csókolgat.

De nem díjaznám, ha a poharat lökné ki a kezemből, vagy a kisebbik lányom megreptetné egy hirtelen fordulatnál.

2014. dec. 29. 18:26
 16/27 Hovarju ***** válasza:
50%

Nagynéném a kertben tartott kutyáját évente egy alkalommal, szilveszter éjszaka beengedte a konyhába, arra a pár órára amíg a nagy durrogások mentek. A kutya alig akart bemenni a konyhába, végig az asztal alatt gubbasztott és alig várta, hogy kimehessen a kertbe.

Ha jól nevelt kutyád van, ne aggódj, nem lesz baj vele a lakásba. Annyi a fontos, hogy ne babusgassátok.

Sok sikert, és B.U.É.K!!!

2014. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos én nem hozhatom be, mert anyum nem állatbarát. Nagyon féltem a kicsikét. :c bár, 9 éves és 9 újévet töltött el eddig, számára mindig olyan ijesztő. Ekkor mindig biztosítok neki többnél több elbújóhelyet akár garázsban, akár a kutyaházba jól beköltöztetem, vagy az autó alá elrejtem (inkább az autó sérüljön mint a kutyim).
2014. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"Szóval, miért nem elég a kenneljébe bezárni?"

Szégyen-gyalázat, a kutyáim még életükben nem láttak kennelt.

Van kb. 500 m2 füves területük, szélvédett helyen szigetelt kutyaházuk, biztonságos kerítés.

Nem látom szükségét a kennelnek.

Inkább jöjjenek be. :)))

Hála az égnek a nagyobb nem fél a petárdától, de ő is bejön, természetesen.

2014. dec. 29. 18:29
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mégis attól félsz, hogy nem fogod tudni kordában tartani, és rombolni fog? Megmondtam: póráz. A poharakkal és a gyerekekkel meg óvatosan, kajla kutya nélkül is törékenyek.
2014. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
Kint nem lehet bezárni valahová? garázs, pince, valami ilyesmi? Mi évek óta a kazánházba vagy a garázsba zárjuk be őket. Főleg a puli fél nagyon.A kazánházban biztonságban van, nem is olyan kicsi, szóval kényelmes is, meleg is a hely a kutyáknak.
2014. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!