Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedüllétet bíró, nem túl...

Egyedüllétet bíró, nem túl sok szőrt hullató kutya?

Figyelt kérdés

Városban fogok lakni, kis lakásban, remélhetőleg 8 órás nappali munkával.

Kistestű kutyát szeretnék, aminek a napi sétán kívül nincs extra mozgás igénye, nem hullatja nagyon a szőrt, és egyedül lehet hagyni otthon, tehát nem fog szorongani amíg dolgozok vagy ha esetleg elmegyek moziba vagy vásárolni valamit.


Csivavát szerettem volna, de azt olvastam hogy nagyon nem bírja az egyedüllétet. Igaz ez?


Lehet hogy túl sok az elvárásom, de nem akarok úgy kutyát vállalni hogy ne tudjam megadni neki az alapvető dolgokat hogy jól érezze magát.

A kutyákat jobban szeretem, a macskákkal még csak most kezdek barátkozni (gondolatban csak), ha úgy gondoljátok hogy jobb lenne nekem egy macska, azt is írhatjátok. Az elvárások ugyanazok.


Olyan háziállatot szeretnék, aki elvan mellettem a kanapén ha olvasok, vagy nyelvet tanulok munka után vagy csak valami filmet, tv műsort nézek, szóval inkább kényelmes, mint mozgékony fajta legyen. De nyilván én is szánnék egy kis időt arra, lehetőleg minden nap, amikor csak rá koncentrálok.



2014. dec. 29. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A cica a tökéletes választás számodra :)
2014. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!