Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet vajon a kutya baja?

Mi lehet vajon a kutya baja?

Figyelt kérdés
Nos a kutyusom egy palotapincsi aki a napokban furán kezdet el viselkedik. Amit észre vettünk rajta: Sokat alszik, összekucorogva jár, farkát behúzza, néha nyugalmi állapotába felvisít,fel alá járkál a szobába. Volt kint az állatorvos megvizsgálta és minden panasza elmúlt érdekes módon. Az nap sokat aludt mint aki be lett volna nyugtatózva. Másnapra kutyusnak kutya baja se volt ennek örültünk is! Eltelt 4 nap a kutya ismét ezeket a tüneteket mutatta. Megtapogattam a hasát és kemény, de nincs felpuffadva. Ha az oldalára fektetem elkezd visítani és a jobb első lábát emelgeti. Megvizsgáltam a lábait és semmi reakció ha hozzá érek. Mozgattam neki mind a 4 lábát különféle irányba, de nem jelzett fájdalmat. Valaki valamit esetleg erre tud írni? Az orvost se tudom feszt ugráltatni, most is bolondnak nézett minket.

2014. dec. 30. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Gerinc problémára gondolnék,különösen ha már nem fiatal.
2014. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 éves
2014. dec. 30. 15:43
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem volt kitéve semmilyen testi bántalmazásnak. Nagyon hiperaktív volt a kutyus, de mostani tünetekre képtelenek vagyunk rájönni. Arra gondoltam, hogy görcsöl a hasa.
2014. dec. 30. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed egy rendelőbe, ahol nem csak tapogatnak.

Azt az orvost ne is ugráltasd, mert semmit nem ért amit csinált.

2014. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasi fájdalomnak tűnik, de ultrahang, röntgen nélkül egy orvos sem fogja tudni megmondani, mi a gond, úgyhogy el kéne vinni egy felszerelt rendelőbe.
2014. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Ez alapján bármi baja lehet. Fájhat a gerince, a gyomra, a lába.

Én a lehető leghamarabb elvinném egy jól felszerelt rendelőbe, ahol meg tudják rendesen vizsgálni, röntgenezni.


Remélem nincs nagy baj. Jobbulást a kutyának!

2014. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!