Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogyan élte meg a...

Nektek hogyan élte meg a szilvesztert a kutyátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan válaszolókat várok, akik kutyájuknak ez volt az első szilvesztere, de mások is írhatnak. :)

NORMÁLIS VÁLASZOKAT!



2015. jan. 1. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
én becsuktam az ólba a hónaposat, így nem volt veszélyben az idióta petárdázóktól. a nagyokat meg nem zavarja, ha durrognak az utcán.
2015. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Enyém örült a durrogásnak,mert volt oka az ugatásra. Ugatott és rohangált egész éjjel. De nagyon örült neki.
2015. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Én adtam nekik Sedalint, úgyhogy végigaludták az éjszakát.
2015. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
nem érdekli őket, aludtak
2015. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Itt nem is volt nagyon durrogás. :D Pedig nem tanyán élek, hanem egy város közepén. :)
2015. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az enyém is végig aludta kint a házában az egészet :)
2015. jan. 1. 09:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyém nézte velünk az egészet.
2015. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére idén egész jól viselte. A kazánházba ebben a nagy hidegben sok időt tölt el, magától húzódik be oda. Amikor elkezdtek petárdázni, rá csuktam az ajtót, így nem tudott és nem is akart kijönni onnan. Igazi menedék volt számára. Többször lenéztem hozzá, idén tényleg jobban viselte, nem volt szükséges begyógyszerezni. A macskával összebújva pihentek. Olyan édesek voltak! :D
2015. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nekem több kutyám is van, a legkisebbnek ez volt az első szilvesztere :) Először kicsit feszült volt, de ez csak pár percig tartott. Utána aludt tovább a többi kutyával
2015. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az egyik parázott és a házában kuksolt,a másik meg érdeklődve nézegette,mi van.
2015. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!