Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogyan élte meg a...

Nektek hogyan élte meg a szilvesztert a kutyátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan válaszolókat várok, akik kutyájuknak ez volt az első szilvesztere, de mások is írhatnak. :)

NORMÁLIS VÁLASZOKAT!



2015. jan. 1. 09:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Első szilvesztere volt szerintem tetszet neki,
2015. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
cukik :)
2015. jan. 1. 12:32
 13/17 anonim ***** válasza:
Aludtak a kanapén.Mondjuk én ilyenkor direkt bekapcsolva hagyok zenét,minden ablak be van zárva. Aztán annyira nem durrogtattak,mint gondoltam. Egy-két nagyobbra fel emelték a fejük aztán durmoltak tovább :D
2015. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egyik reszketve járt fel-alá, amásik meg nézte, hogy amannak meg mi baja. Éjfél után elvittem sétálni, akkor megnyugodott, figyelte a hangokat, szaglászódott, mozgott kicsit, szóval segített a séta.
2015. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én kutyám valószínűleg még a tavalyi szilveszteren szökött meg a petárdázás miatt...

Ez volt az első közös szilveszterünk. Belváros, sok hülyegyerek petárdával. Kutya jól viselte. Párat mondjuk egész közelről hallottunk, meg is ijedt egy kicsit de én meg mentem tovább mintha mi sem történt volna és megnyugodott :)


A mellékutcákba vittem csak le az utolsó eü sétára, direkt szökésbiztos hámban. Amikor láttam, hogy petárdások jönnek tüntetően a kezüket néztem és nem dobtak el addig egyet sem :D

2015. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a kert végébe zártam, kennelbe, így a hülyegyerekek az utcában nem tudtak bedobni hozzá semmit. Reggel olyan volt mint máskor, úgyhogy valószínűleg le se tojta a durrogást, pont úgy mint máskor.
2015. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekelte a durrogás, játszott, aludt, evett, mászkált a lakásban, tudomást se vett az egészről:)
2015. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!