Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire kutyánk velünk...

Yorkshire kutyánk velünk alszik. De minden mozzanatra elkezd ugatni. Ha megmozdul calaki az ágyon már ugat mit lehet csibalni hogy tudjunk aludni mellettte?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki elkezd suttogni akkor ugat. Ha valaki megmotdul akkor ugat. Ha kint ugat egy másik kutya akkor ugat. Nem lehet tőke aludni. 10 percenként felébreszt... Másik szobába nen lehet elcsukni merrt akkor kaparja az ajtót meg nyüszít ugat. Kicsit gyenge az idegrendszere amúgy.

2015. jan. 2. 10:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Szóval nem csak a "te kutyád" nincs nevelve, hanem a "kinti" 2 sem!

Minek nektek egyáltalán kutya?

2015. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Nagyon okosak vagytok. Szerintetek egy 50 kg-os kitya mit csinálna egy 2 kg-ossal? Mikor má vahy 20 szomszéd macska bánta hogy erre jött...

Ezt a yorkshirt 2 éves korában vettem. Olyan 5 hónapja van meg. Most kezdett megszokni. Megszeretni minket. És már kezd ugatni. Csak nincs lefárasztva. Azt éjszaka ugatgat.

2015. jan. 2. 22:45
 23/52 SzMHZs ***** válasza:
91%
És miért nincs lefárasztva? Amúgy komolyan, akkor hol végzi a dolgát?
2015. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
91%

Szomszédban van 2 vizsla, 1 kaukázusi, meg egy törpe foxi (nem tudom pontosan milyen keverék, max 4 kilós kutyi)

tök jól megvannak.


Tudod a kutyák falkában élnek, és ők nem méret alapján válogatnak. Nem fogják macskának nézni a kutyulimutyulidat a kintiek. Ha mégis, és "széttépik", akkor minden kutyának nekimennek (mérettől függetlenül).


Egyáltalán tudod, hogy működnek ezek az állatok? Mert még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, hogy minek kellett neked, ha nincs rá szükséged!!!

2015. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Hogy legyen.
2015. jan. 2. 22:59
 26/52 anonim ***** válasza:
93%

Aha, értem.

Akkor viszont ne legyenek elvárásaid felé.

Semmilyen.

Akkor ugat, amikor akar. Mert csak.

2015. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 SzMHZs ***** válasza:
95%
Hát nagyon remélem, hogy lesz valami abból a "kutyajogsiból" minél hamarabb...
2015. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 SzMHZs ***** válasza:
91%
De amúgy mi a frásznak kérdeztek, ha semmi válasz nem jó?
2015. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
94%
En gyerekkoromban benti csivavat tartottam kinti kaukazusival. Jol megvoltak, bar neha irigykedtek egymasra, vagy inkabb ram voltak feltekenyek, de lehetett kezelni a helyzetem. Soha nem tepte volna szet a nagy a kicsit. A csaladban egyedul en foglalkoztam a kauval, mert falun laktunk, O feladata a hazorzes volt,lancon. Szuleim veszekedtek velem, ha elengedtem es elvittem setalni. Megis megtettem, minden nap jatszottunk, szuleim minden nap veszekedtek velem, a kutya viszont intelligens,kiegyensulyozott volt. Ha valamit el akarnal erni a kutyakkal, megtehetnel barmit, csak ossze kellene szedned magad.
2015. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Hát, az a nagy helyzet, hogy maximálisan alkalmatlanok vagytok az állattartásra. Nem csak a kutyára, mindenre. Ti vagytok azok az emberek, akikre nem bíznék más egy döglött hintalovon kívül.....
2015. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!