Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire kutyánk velünk...

Yorkshire kutyánk velünk alszik. De minden mozzanatra elkezd ugatni. Ha megmozdul calaki az ágyon már ugat mit lehet csibalni hogy tudjunk aludni mellettte?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki elkezd suttogni akkor ugat. Ha valaki megmotdul akkor ugat. Ha kint ugat egy másik kutya akkor ugat. Nem lehet tőke aludni. 10 percenként felébreszt... Másik szobába nen lehet elcsukni merrt akkor kaparja az ajtót meg nyüszít ugat. Kicsit gyenge az idegrendszere amúgy.

2015. jan. 2. 10:50
1 2 3 4 5 6
 41/52 bollocks ***** válasza:
Te tényleg ennyire kib__aszott hülye vagy? Korábban már ajánlották: preparáltasd a yorkiet, nem fog ugatni, nem fog ugrálni, nem fog senkit megtámadni, és az értékét is megtartja, ha jó preparátort találsz.
2015. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Milyen preparátor?
2015. jan. 5. 08:29
 43/52 bollocks ***** válasza:
Pl: [link]
2015. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
A kutya a betörő ellen így sem véd meg, lefújják, kiengedik őket, leütik őket. Erre sokkal alkalmasabb egy kamerarendszer, amiért csak egyszer kell fizetned. Egy kutya nem attól tutyimutyi hogy nem bántja a többi kutyát.Egy jól nevelt kutya kiáll melletted veszélyhelyzetben, viszont ok nélkül nem támad más emberre esetleg állatra.Az hogy gyenge az idegrendszere a yorkidnak nem is csodálom,ilyen hozzáállással mit vártál, ezt te rontottad el, vagy tegyél ellene és neveld becsületesen, vagy pedig tényleg bízd olyanra ahol jó neki. Egy kutyát amúgy sem a pénzbeli értéke határoz meg. Lehet te megvetted 90 ezerért, de más pénzt sem adna érte annyira elrontottad a nevelését, és mentálisan gyenge lett.
2015. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Ja biztos én rothattam el 5-6 hónap alatt. Mikor már két éves múlt mikor megvettem. Megváltás volt szerintem neki még így is hogy én megvettem.
2015. jan. 5. 14:05
 46/52 bollocks ***** válasza:
94%

"Megváltás volt szerintem neki még így is hogy én megvettem."


Szerintem a kutyádnak erről más a véleménye.

2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Egy öregasszonynál volt. Aki bántotta. És nem foglalkozott vele. Mi nem bántjuk. És foglalkozunk vele annyi hogy nem sétáltatjuk.
2015. jan. 5. 14:18
 48/52 bollocks ***** válasza:

"És foglalkozunk vele"


Igen, és a nagyszerű foglalkozásotoknak meg is van az eredménye, amint azt a kérdésfelvetésedben is láthattuk. Balf_aszok vagytok, aminek szerencsétlen kutya látja kárát.

2015. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, olyan buta vagy mint a segg! Hagyd már abba hülyeségeidet. Nem szoktam feldühödni, de te nagyon el vagy tévedve!


Az én kutyámat meg menhelyről hoztuk, neki is "megváltás" volt, de nyilván azért hoztam el, mert tanítgatom, szeretgetem, fegyelmezem. Ez a boldog élet titka a kutyáknál.

2015. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Fáraszd ki rendesen, viszont lehet hog egy korabbi traumaóta fél.
2015. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!