Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kutyával nehezebb, mint 1-gyel?

2 kutyával nehezebb, mint 1-gyel?

Figyelt kérdés
Ha egy meglévő felnőtt kutya mellé még egy kerül, az mennyi plusszal jár (kaja mennyiségen kívül)?
2015. jan. 2. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

kaja nálunk

2X 15 kutyatáp (16 rugo plusz az oltások és féreghajtok.

Magyarvizsla 9 éves

labika 10 hos



több kutya több gond több pénz

és megkétszerezett szeretet

2015. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2X15 kg
2015. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy több kaja, meg az oltásokra is duplán kell költeni, de azon kívül?

Több időt is kell szánni rájuk? Vagy elég, amennyit az egyre szoktam? Mert egymással is játszanak?

2015. jan. 2. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanítás nehezebb, mert ahhoz szét kell őket választani

Amikor túl akarnak járni az eszeden ketten össze tudnak dolgozni

A kapcsolat két kutyával nagyon más, mert a "havert" megtalálja a másik kutyában, neked "csak" a Gazda feladatok maradnak


Ha nem ismered a műfajt akkor csak igen nagy elhivatottság esetén próbálkozz, bár ha összejön, akkor fantasztikus

2015. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor marad egyedül az 5,5 éves pit keverék.

Vele is rengeteget kellett foglalkozni, míg megértette a szabályokat, de így is vannak rosszaságai.

Csak a gyerek miatt valamivel kevesebb idő marad rá (főleg ilyen hidegben kevesebbet vagyunk kint), gondoltam lehetne egy játszópajtása. Persze attól még kevesebbet nem törődnék vele(velük). Csak amikor nem vagyok vele, nem unatkozna.

2015. jan. 2. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez kb olyan mintha szülnél még egy gyereket, hogy akkor könnyebb lesz velük. Szerintem egyértelmű, hogy ez mekkora ellentét.
2015. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz.

Gyerekből sem lesz több. Akkor itt vannak ők (is) egymásnak.

2015. jan. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!