Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyesmiért ugye nem lehet...

Ilyesmiért ugye nem lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Nagytestű, fekete kutyám van, ami tökéletes leírása egy félelmetes kutyának. Persze, az általánosító embereknek. Rendkívül jól nevelt, szelíd állatról van szó, aki még a légynek sem tudna ártani. Általában erdőbe vagy "embermentes" helyre viszem, de azért néha vannak városi séták is (megyeszékhely). Ilyenkor minden alkalommal legalább 3x hallok olyasmit, hogy miért kell egy veszélyes kutyát emberek közé vinni stb, közben csak a külsőt nézik az emberek, észre sem veszik, hogy milyen szépen sétál mellettem, nézelődik, nyugodt. Ez ellen nem tudok mit csinálni, de ha valaki pl. nagyon fél a kutyáktól, és azt állítja, hogy gyilkos kutyám van, ezzel veszélyeztetve mások életét, tehet feljelentést? Vagy önkormányzat, valami?

Ha ez lényeges, pórázzal, de szájkosár nélkül sétáltatom.


2015. jan. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezért egy normális ember csak nem jelent fel,meg azért biztos vagyok benne hogy megnéznék hogy tényleg olyan-e amilyennek a "feljelentō" állította :")
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, sajnos a tényleg veszélyes kutyákkal sem szokott semmit csinálni a hatóság, amíg nem harap embert. A pórázkötelezettségnek eleget teszel, szóval még csak szabálysértésért sem tudnak megfogni.
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíték nélkül nem tud semmi komolyabbat csinálni. Ha meg esetleg mégis kimegy valaki megnézni a kutyát, akkor látni fogja, hogy semmi alapja a vádaskodásnak, nem?
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi okod félni.


Feljelentést bármiért lehet tenni, de a világ egyetlen rendőrsége sem fog semmit tenni csak mert a kutyád fekete. :)

2015. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen pórázon az emberek között, városban, lépcsőházban, és akkor tehetnek egy szívességet... Nekem rottim van, úgyhogy tudom mit érzel, az idióta, hozzánemértő, általánosító megjegyzésekkel pedig nem kell törődni.
2015. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szájkarate. :)

Együttérzek, nekem is egy életveszélyes harcikutya nyalogatná szét az összes idegent itthon. :)

2015. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pórázon van,nem kell aggódnod,de nem árt,ha az a póráz nem egy vékony spárga,szóval érezze a nép,hogy azzal meg tudod tartani.Megjegyzéseket soha nem teszek ugyan pórázos ebekre,de fél szemem rajtuk,mert simán végigvonszolják a gazdit,ha úgy döntenek, és tapasztalataim szerint gyakran előfordul ez.Ilyenkor megnyugtat a demo,tehát ha a gazda le tudja ültetni a kutyát már tudom,nem lesz gond.A másik ami irtitáló,a nagy kutya=nagy kaki.Soha ne hagyd más háza előtt.
2015. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!