Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől zuboroghat egyfolytában...

Mitől zuboroghat egyfolytában hangosan a kutyám hasa?

Figyelt kérdés
Az előbb hányt is... Ez lehet az idegtől?
2010. febr. 5. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen kuty? Miért ideges? Mit evett?


Tódor

2010. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek attól volt, h véletlenül lenyelt egy zoknit (csak akkor tudtam meg, mikor kihányta). Nem evett meg véletlenül valamit, amíg nem figyeltél? Széklete van? Figyeld a székletét, ha nagyon híg, fogd rízsdiétára (24 óra kaja nélkül, 3-4 napig jó nyákosra főzött rizs, majd lassan állj vissza). Ha nincs széklete, nem eszik rendesen, étvágytalan, irány a doki, mert lehet megevett valamit, amit nem kellett volna, és abba belehalhat.
2010. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mégvalami, a hányás sztem nem jellemző kutyáknál idegből, de ha mégis a gyomor rendellenes működése (zuborgása) tuti nem
2010. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyukám ma utazott el 3 hétre és sosem hagyta előtte magára csak ha boltba vagy ide oda ment délelőttönként akkor. De már este pakolt az utazótáskájába és a kutya már mintha megérzett volna valamit. Miután elment anyum, kezdődött ez a hangos has zuborgás, az előbb meg 2 helyre hányt, de csak picit és sárga folyékony állagút, semmi kajamaradék nem volt benne...
2010. febr. 5. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a kölyköt egyszer hagytam magára két hétre, előtte éjjel nappal együtt voltunk, a szüleimet akkor ismerte meg a kutyus, mégsem történt semmi ilyesmi egy darabig sírt, de megszokta, sztem ez nem feltétlenül normális reakció.


Az viszont lehet, h idegességében/aggodalmában megevett valamit, amit nem kellett volna... Én továbbra is kitartok e mellett.

2010. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Okozhat férgesség hasonló tünetet, főleg kölyöknél. De lehet az is hogy valami emésztőszervi fertőzés.
2010. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet az idegességtől
2010. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha az én máltaim is csinálja.Legutóbb tegnap reggel hányt, szintén sárgásat, és a hasa is zuborgott egész nap. Előfordul, ilyenkor étvágytalan, de estére elmúlik, aztán már eszik is. Bioplan-t adok neki, talán váltani kellene, mert a kistestű kuttyoknak elég érzékeny a gyomra. De semmi mást (nasi, konzerv, tej!) nem adok neki, ami felboríthatná az emésztését.
2010. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
9 éves a kutyusunk, sima szőrű foxi és nagyon imádja anyumat, ő a mindene, mindig figyeli az ajtót, hogy mikor jön:(
2010. febr. 5. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!