Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kérdés?

Amstaff kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretném meg kérdezni azokat akik értenek a fajtához hogy ez a kutya pontosan milyen színű? Az állatorvos annyit írt hogy barna-fehér de láttam hogy külön elnevezései vannak a szőrszíneknek.Válaszokat előre is köszönöm :)

[link]



2015. jan. 5. 11:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond :)
2015. jan. 5. 12:32
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:16

Úgy látom, nem vagy egy gyakorlott GYK olvasó kutya témában :))

Azért fontos, melyik tenyésztő, mert akkor azonnal jön, hogy nem tenyésztő, szaporító. Törzskönyv nélkül szaporítók árulnak kutyát. A te kutyád ebben a formában fajta jellegű keverék.

Jobban jársz, ha a tenyésztőt hívod fel. Legalább beszámolhatsz a kutyádról, hogyan fejlődik. Már, ha érdekli a tenyésztőt.

2015. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem akartam ebbe a kérdéskörbe belebonyolódni, csak azért kérdeztem, mert nyilván nem fajtatiszta a kiskutya, tehát teljesen felesleges "tenyésztőzni", meg a színén gondolkozni, mert ilyen színű kutya a fajtán belül nem létezik, nem elfogadott, így színe sincsen, mert a fakónak, mint ahogy az összes többinek is, egyértelműen pigmentáltnak kell lennie.
2015. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem szeretnék kötekedni és nem is fogok,csak annyit fűznék hozzá hogy nem azt kérdeztem hogy fajtatiszta-e a kutyus mert azt tudom hogy az.Tök jó hogy ismeretlenül ilyen okosak vagytok(Tisztelet a kivételeknek)
2015. jan. 5. 14:14
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

" ilyen színű kutya a fajtán belül nem létezik, nem elfogadott,"

Az én tk-s kutyám szinte pont így néz ki. És akár hiszed, akár nem, nem találom azt a nyomorult, tk-t, hogy megnézzem, mi a hivatalos neve ennek a színnek.

Az orra be fog feketedni.

Az enyém orrtükrén két függőleges rózsaszín csík volt, most már tök fekete az orra.

2015. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam: blue-fawn a neve ennek a színnek.
2015. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! Mondjuk annyira mindegy.
2015. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Látom, szar napod van. :P
2015. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 15. válaszolónak :)
2015. jan. 5. 17:36
 20/23 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Az első képen 2,5-3 hónapos, a másik kettőn 7 hónapos.

2015. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!