Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most készülök örökbe fogadni...

Most készülök örökbe fogadni egy Shi-tzut!?

Figyelt kérdés

Lenne egy pár kérdésem:

mennyire fogja tudni megszokni az új családot? (már felnőtt kutya,nem kölyök)

Szót fog fogadni nekem azonnal? vagy kb mennyi idő múlva?

Mire készüljek fel,még sosem volt szobakutyám?


Nagyon fogom őt szeretni,csak aggódom ezek miatt egy kicsit, sajnos az eredeti gazdája nem tud vele foglalkozni, én szivesen leszek az új gazdija. Egyébként is szerettem volna egy szobakutyát, úgyhogy jókor is jött. Csak kéne egypár tanács!

minden választ köszönök előre is!


2010. febr. 5. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog téged szokni, csak türelmesnek kell lenned, mert ő még az elején nem fogja érteni, hogy mi történik és a régi gazdija után fog sírni hiába. Türelemmel s a kellő neveléssel viszont hamar az új gazdijává tudsz válni, akit feltétel nélkül szeretni fog. A nevelésben nagyon fontos Jan Fennel: Kutyapszichológia c. könyve. Ha az ő szabályait betartod és az első perctől e szerint neveled a kutyád, a tökéletes lesz a kapcsolatotok és engedelmes lesz a kutyád. Alapvetően nincs különbség a pici és nagy kutyák között. Mindnek falkavezérre van szüksége és mindegyiket következetesen kell nevelni, különben a fejedre nő. Szóval te legyél a főnök első perctől kezdve, de ezt szelíden, türelemmel tedd, ahogy Jan Fennel tanítja.
2010. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, megfogadom a tanácsodat.
2010. febr. 5. 22:48
 3/3 anonim válasza:
mint az elözö és ha valamivel meg lehet fogni az a hasa legalábbis a mienknek de amúgy kérdezd az előtted lévő gazdit és ő is ilyeneket fog mondani és ha kertesházba laktok akkor kirakhatod az udvarra is nekünk is kinn szokott lenni
2010. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!