Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen Handlert ajánlanátok...

Milyen Handlert ajánlanátok egy Német dognak?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos szuka német dogom. Többször szerepeltettem kölyök osztályban, de Velem állandóan szórakozik. Nagyon el van kényeztetve biztos vagyok benne, hogy ezért is csinálja.

Handlert keresek hozzá, nem tudom milyen árban, ki, hogy dolgozik, de tudnátok ajánlani aki ügyes?

Győrben lakom.


2015. jan. 6. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a kapcsolatotokon kellene javítani, hogy veled is normálisan viselkedjen a kiállításon (is)! Nagyon sok bíró nem szereti a handler-eket, nem véletlenül.
2015. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért nem szeretik a handlereket?
2015. jan. 6. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld te magad bevinni :)
2015. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ebből könnyen azt szűri le a bíró, hogy nem tudod kezelni a kutyákat. (Ami igaz is.) Az olyanokat meg nem csak a bíró, hanem a többi kutyás sem szereti, ahogy a szomszéd meg a házmester sem.

Nem mellékesen ez is egy jó kapcsolatépítő móka.

Nagyon gyorsan kezdd el a kutyád nevelését, mert bazi nagyokat fogsz szívni, egy borjú méretű kutyával főleg.

2015. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudod kezelni a kutyáDat...
2015. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A handlereket nem utálják a bírók, ez tévhit. Van akit igen de nem mindenkit. Nagyon sok ügyes handler van, nézz körbe neten! :) Aki sokszor foglalkozik nagytestű kutyákkal és ajánlanám, Földesi Vanessa. A kutyákból mindig a maximumot hozza ki.
2015. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van jó pár handler aki tuti szívesen vállalná

pl.: Nagy Orsolya,Tóth Fanni,Mester Virág, Hajdics Dorottya, Sasi Kíra

Győrben én nem tudok egy handlert se, de van aki bevállalja hogy egy ideig nála lakjon a kutya, vagy javíts a kutyával a kapcsolatodon

Amúgy meg nem értem mi ez, hogy a bírók nem szeretik a handlereket, ez hülyeség.

2015. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!