Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsot szeretnék kérni, ti...

Watt kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, ti mit tennétek? Állandó rossz álmok gyötörnek az elajándékozoztt 3éves Husky kutyámmal kapcsolatban! (Bővebben lent)!

Figyelt kérdés
Tehát Kb 3hónapja el kellett ajándékoznom imádott Husky kutyámat,mivel bántotta a háziállatokat(tyúkok,disznók)ebből adódóan nagyon sok veszekedés volt párom családjával,mivel jelenleg velük élünk.Azóta állandó rossz álmaim vannak,de nagyon durvák,mindig azt álmodom,hogy bántják,nem etetik,verik stb,azt álmodom hogy újra találkozunk---nem tudom ez mit jelent,talán jelezni akar,vagy csak annyira szeretem egyszerűen nem tudom elengedni.annyira rossz Legszívesebben elmennék megnézni,de nem tudok címet csak nevet és telef.számot,félek megkérdezni megnézhetem-e mert biztos nem örülnének,de így meg életem végéig ez lesz?Nagyon féltem!Egyszer úgy szeretném vissza kapni:(Szerintetek mi legyen?
2015. jan. 7. 16:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat fel fogom hívni.Egyébként több mint 3éve vettem barátomnak,mert mindig ilyen fajtára vágyott...És eddig nem is volt probléma vele,ha kiskorába lettek volna mellette háziállatok most nem lett volna gond vele.Tudtam milyen fajta és foglalkozva is volt vele,ezért is szerettük őt ennyire.De sajnos változnak az idők,és mivel Magyaro.on nem lehet megélni,külföldre kell mennünk dolgozni,oda meg nem vihetem :( Sajnos igy alakult,azért bízom benne,hogy jól van,és vhogy ugyis kiderítem,h minden rendben van.
2015. jan. 7. 18:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha nevelted volna, nem történt volna ez (akármennyire trágárkodsz, ez az igazság).

Milyen országba mész, ahová nem lehet kutyát vinni?

Plusz ha már egyszer lemondtál róla, akkor hagyd békén. Még pont az kell neki, miután lelkileg összetörted, h felbukkanj és megint otthagyd.

2015. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Peched van, ez egy nyilvános oldal, az ír ide, aki akar.

Annyira jellemző, hogy pont a felelőtlen emberek azok, akik nem is akarják belátni a hibáikat! Csak azt ne mondanád, hogy te mindent megpróbáltál! Tudod kezdődik ott a sztori, hogy a kutyatartás bizony pénzbe kerül! Ha nem tudod vállalni a felmerülő költségeket, akkor miért vállaltál kutyát? Aztán ha nem tudsz kutyát nevelni és szocializálni, de arra sem vagy hajlandó, hogy segítséget kérj, akkor miért nem egy könnyebb természetű ebet választottál? És még ha huskyt is akartál, akkor miért szapit támogattál? Mert ez van akkora felelőtlenség és ostobaság, mint az, hogy elpasszoltad a kutyádat ahelyett, hogy szembenéztél volna a problémákkal! Tudod ha tenyésztőtől vagy fajtamentéstől veszel kutyát, ők visszavették volna! Akkor biztos élete lenne a kutyának úgy is, hogy a "gazdi" csődöt mondott.

2015. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így kellett döntened.

Én tényleg csak azt tudom leírni, hogy én mit tennék. Ha mindenképp külföldre akarok menni, akkor csak úgy, hogy a kutyám is jöhet velem. Ha nem jöhet, akkor nem megyek.

Nekem ő családtag, felelős vagyok érte, és nem adok túl rajta. Én sem tudnék nyugodtan élni azzal a tudattal, hogy elajándékoztam.


Nem tudom mit tegyél. Neked kell eldöntened, hogy mi a fontos az életedben. Párod, külföld, apósék, vagy a kutya...

2015. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nevelni. Hm egy huskyt. Arra hogy ne fojtsa meg a tyúkokat. Hm. Egyéb lehetetlen vállalkozás miatt nem akarjátok lecseszni?


Ismerek tenyésztőt aki több mint 30 éve foglalkozik huskykkal még sem tudja lenevelni az ilyen fajtával járó idiotizmusról. Biztos nem ért hozzá.

2015. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg ismerek olyan husky-st, aki még csak 3 éve tart husky-t, még sem megy neki sem csirkéknek, sem macskáknak. Ezt teszi a nevelés és kölyökkortól kezdve a szoktatás! Vagy biztos ő csinálja rosszul. Ugyan már!
2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!