Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell futtatni egy kutyát?

Hogy kell futtatni egy kutyát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
az attol függ mire gondolsz :X XDD
2015. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
23%
Start menüből megynitod a parancssort (cmd.exe), oda beírod, hogy dog.exe, és már megy is.
2015. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első és második válaszoló szintűek kíméljenek...

Ha valaki tud normális válasszal szolgálni, annak előre is köszönöm!

2015. jan. 9. 13:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz futtatás alatt?
2015. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Írásbeli szerződést kell kötni vele, hogy mennyi lesz a munkaideje, és a bevétel hány százalékát adja le a futtatójának.

Továbba el kell menni orvosi kivizsgálásokra, és igazolást kell kérni hogy negativ lett a HIV, Hepatitisz, és ebola tesztek eredménye.

Ja meg be kell jelenteni a NAV felé is.

2015. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mozgásra gondolsz akkor én tudok tippeket adni. Én a legtöbbször úgy futtatom meg a kutyámat, hogy biztonságos helyen elengedem, póráz nélkül sokkal jobban lemozgatja magát. Ha van másik kutya akkor még jobb, hamarabb elfáradnak. De az enyém olyan, hogy ha egy helyben állok meg, nem szaladgál, hanem ott van a közelemben, lefekszik, vagy botot kezd rágcsálni. Ha sétálgatok, járkálok közben, akkor hatalmas sprinteket vág, így jobban szeret mozogni. Ha olyan helyen vagyunk, hogy sima az út, pórázon van, és szoktam vele kocogni is. Erre feltétlenül sima jó utat válassz magadnak, mert könnyen el lehet botlani, főleg ha a kutya befeszül és húz. Hála az Égnek az enyém viszonylag hamar lassít és szépen kocog mellettem. De ez egy sportos kutyafajta, ennek nincs olyan hogy elég a mozgásból.
2015. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! :)
2015. jan. 9. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Én bringa mellett szoktam gyakran futtatni a nagy mozgásigényű kutyámat.
2015. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Igen, ez nekem is eszembe jutott, de úgy tudom törvénybe van foglalva, hogy biciklivel nem lehet állatot (kutyát) sétáltatni/futtatni. Mivel megyeszékhelyen lakom, tuti belefutnék rendőrbe, így inkább nem kockáztatok. :/

2015. jan. 9. 18:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyeszékhelyen lakom, ráadásul a rendőrség mellett visz az utunk:) 2 és fél éve futtatom így az ebeket, még sosem szóltak. Persze ez nem jelenti, hogy nem fognak, meg nem bátorítalak, hogy csináld, csak megosztom a statisztikákat.
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!