Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyusom a hordozótáskájá...

Ha a kutyusom a hordozótáskájából kiugrott és a nyakára esett oldalról, akkor lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve. Vállamon volt a táska, tehát kb. mellkas magasságból esett, ráadásul kemény betonra, és hallottam, ahogy nyekkent. Milyen következménye lehet, mert azt hallottam, hogy a nyaka nagyon érzékeny a kutyáknak. Emiatt elvigyem állatorvoshoz, hogy megvizsgálja? Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 10. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Én nem akarlak téged bántani ez miatt, bár én sem értem, hogy miért kell táskában vinni csóri állatot, főleg, ha még utálja is.

Legközelebb vidd kézben. Rövid táv, a kutya is jobban szereti, ha fogják, mint ha lötyögne egy táskában, meg te is jobban érzed, ha helyzet van és nem lesz többé ilyen baleset.

Remélem, nem lett baja.

2015. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es: köszönöm, hogy kultúrált voltál!

10-es: nem akarok vitát nyitni, de amikor még kicsi volt és nem lehetett hosszabb távon sétáltatni, mert még nem kapta meg az oltásait, akkor is ölben kellett volna vinnem el az orvoshoz, ami messze van? Az én véleményem az, hogy erre találták fel a hordtáskákat. Na mindegy, szerintetek, ha már valaki nem úgy neveli a kutyáját, mint ti, akkor már mindjárt a plüsst ajánljátok... Attól még nem vagyok állatkínzó, mert néha táskában van.

2015. jan. 10. 21:56
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem yorkim van, rengeteget megyünk, imád sétálni, de néha én is táskában viszem, mert tényleg van olyan szitu, amikor az ember nem akarja, hogy koszos legyen. Ezt csak azért írom, hogy relax, én megértelek :)


Szerintem is érdemes lenne megmutatni a dokinak, ő mégis jobban át tudja tapogatni, és azonnal észreveszi, ha valahol fáj neki, vagy érzékeny a nyomásra.

2015. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

utolsó: táskába teszed nehogy koszos legyen?! wtf??????????

nektek tényleg plüss való, nem pedig élőlény.

2015. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!