Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüleim ellenzik a kan kutyám...

Szüleim ellenzik a kan kutyám ivartalanítását. Nem lehet úgy ivartalanítattni, hogy a heréje megmaradjon csak ne tudjon fedezni?

Figyelt kérdés
Szóval azt hinnék még mindig ivaros közben meg már ivartalan!
2015. jan. 11. 10:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mennyire tiéd a kutya? Ha a chipp a te neveden van, gyűjtesz pénzt beszélsz a dokival és viheted is. A kanoknál olcsóbb az ivartalanítás.
2015. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Törzskönyvben és a szerződésben az én nevem szerepel. A chip-en nem tudom, de talán nem!
2015. jan. 11. 12:41
 13/21 anonim ***** válasza:
Ugye ez a szuka van társtulajdonban (korábbi kérdés ismerős)? Ha igen, akkor beszélj a másik tulajdonossal (tenyésztővel) szüleid terveiről, hátha ő észhez tudja téríteni őket. Ha nem, vagy nem válik be, akkor lehetséges a vasectomia (ondóvezeték elvágása, elkötése) náluk is, beszélj a dokiddal. Ha nem vállalja, írj privátot, segítek keresni olyan dokit, aki igen.
2015. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

abba gondolj bele, hogy egy műtét komoly traumával jár, aminek viszonylag hosszabb a gyógyulási ideje, tehát nem úgy működik, hogy titokban elviszed a kutyát megműttetni és pár óra múlva minden olyan, mintha 'mi sem történt volna

tehát mindenképp fel fog tűnni a szüleidnek a dolog, inkább őket kéne erre rábeszélni

2015. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pláne beszélj a tenyésztővel, gondolom ő nem erre szánta a szukát.
2015. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kan kutyák ivartalanítása nem olyan nagy dolog, főleg, ha nem is herélik, hanem csak elkötik. Szerintem megoldható lenne.
2015. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem a szuka nincs társtulajdonban és ő nem is törzskönyves! A szukát a testvérem szózta rám mert nem kell neki ő szaporítótól vette.
2015. jan. 11. 12:50
 18/21 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a herezacskót meghagyják. Biztos drágább valamivel, gondolom a beavatkozás is tovább tart, de nem hiszem, hogy vészes lenne. Ezt beszéld meg a dokival. Azért nem szokták ezt javasolni, én is egyébként butaságnak tartom, mert fölöslegesen marad egy bőr lebeny, ami elég sérülékeny lehet.
2015. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nahát, egy felelős fiatal kutyatartó...

Szerintem mutasd meg a szüleidnek ezt a kérdést, valamint ész érvekkel próbáld őket meggyőzni. Rengeteg minden szól az ivartalanítás mellet, ezekkel az érvekkel elő tudnál rukkolni. ha ezek után sem hajlandóak felfogni a dolgot, akkor eléggé csökönyösek.

2015. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ne a kant, mondom, hanem a szukát!!!! Ha a kant kiherélik, akkor majd keresnek rá egy másik kant.
2015. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!