Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutyatápok,...

Melyek azok a kutyatápok, amelyeket ki sem érdemes próbálni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 13:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10

A mekissel kapcsolatban nincs tapasztalatom :D

A táp Fressnapf-ban beszerezhető, Real Nature márka. Csak jókat hallottam róla, az összetétele is "tetszik", bár állítólag volt, akinek az állaga gondot okozott. Ne kérdezd, hogy milyet, még nem láttam élőben. :D

Ez konkrétan kölyöktáp, bár biztos vagyok benne, hogy felnőtt táp is van.

Ez konkrétan 15 kg-os kiszerelés, de van 5- és 1,5 kg-os kiszerelésben is.

[link]

Kicsit drága, de ki fogom próbálni. Ha beválik, akkor megengedhető. :)

2015. jan. 11. 14:15
 12/22 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nagytestű kölyökkutyának és a Josera Kids-et ajánlom. Ár-érték arányban nagyon jó táp, szépen fejlődik tőle a kutya.

2015. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Annyiban egészíteném ki a többieket, meg magamat, hogy azért nem feltétlenül rossz az, ha van a tápban gabona, csak az arány nem mindegy! Az emésztéshez kellenek azért a rostok, így némi gabona nem gond, persze jobb, amelyikben inkább több zöldség van :)

2015. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

De a friss tojás nem attól friss, hogy ott törik fel frissen :D Nyilván ott törik fel... Az a nem mindegy, hogy onnantól, hogy a tyúk megtojta, mikor ér oda, hogy már a kajába mehessen :)


Bocsi az OFFért :D

2015. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Na itt vannak kétségeim.

Rengeteg jó véleményt hallottam a Josera tápokról, viszont kb. mindegyik tele van gabonával, zöldséggel, szinte semmi hús nincs bennük, ráadásul ami van, az is húsliszt.

Szóval én eléggé bele vagyok zavarodva, hogy mindenki írja, hogy minél több hús legyen a tápban, viszont rengetegen ajánlják a Joserát, amiben pedig alig van.

Most jöhetnének az érvelések. :D

2015. jan. 11. 16:29
 16/22 anonim ***** válasza:
Melyik Joserában kevés a hús? Tudtommal majdnem mindben 20% feletti a húsarány!
2015. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16

Amiket én néztem, tele voltak gabonával, stb.

Aminek húshoz köze volt, az húsliszt volt.

Aztán az is előfordulhat, hogy pont az ilyeneket fogtam ki :D

2015. jan. 11. 17:27
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagytestű kölyöknek nem sok egy kicsit az a 28.5%-os fehérjetartalom?
2015. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2015. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Maxitabi ***** válasza:

A húsliszt az jó!! Mivel a húst nem lehet a száraztápba a saját eredeti állagában beletenni... Kivonják a nedvességet és őrlik a húst.

Tehát, ha konkrét húslisztet írnak,az húsból van (pl kacsahús-liszt)-nem összekeverendő a kacsaliszttel-abban nemcsak hús van.

[link]

2015. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!