Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érhetem el, hogy a kutya...

Hogy érhetem el, hogy a kutya a falkavezért lássa bennem?

Figyelt kérdés

Itthon szót fogad, engedelmeskedik, minden parancsot (ül, gyere ide, vár, marad... stb) teljesít. Amikor enni adok neki, csak az engedélyemre kezd el enni, szóval itthon úgy viselkedik, mintha elfogadna falkavezérnek. Viszont amint sétálni viszem, húz, mint az őrült, nem figyel rám, nem hallgat rám, ha pórázról elengedném, nem jönne vissza hozzám.

Hogy érhetem el, hogy az uctán is engedelmeskedjen?


2010. febr. 6. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Otthon az enyém is szót fogad, mindent megcsinál, amire kérem. Kint ugyanez a szitu, mint nálad.

Valószínűleg azért, mert otthon korlátozottak a lehetőségei /tulajdonképpen egy zárt rendszerben van/, de kint ott a szabadság, a tágas tér, tudja, hogy ott már nem tudod sarokba szorítani. Mondjuk nekem visszajön, kivéve, ha másik kutyát lát.

2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Előbbi vagyok, én most ezt olvasom. Hasznos.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk is vannak ilyen gondjaink :S
2010. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya nagyon húzz és ugat akkor hirtelen válts irányt visszafele, majd mikor lenyugodott vissza fordulhatsz arra amerre szeretnél menni ha megint húzz akkor ismét forgás! Lehet hogy fognak nézni az utcán de egy idő után rájön hogy az van amit te szeretnél! az meg hogy vissza jöjjön lent is jutalomfalat szaglászd meg vele a kezedbe fogd jó szorosan, de ne ad neki oda mikor eltávolodik tőled guggolj le hívd vissza ha odamegy hozzád akkor adhatod a jutalom falatot!
2010. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kankalin ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Már kiskorától úgy kell/kellett volna szoktatni, hogy láb mellett jön. A pórázt olyan rövidre fogni amikor el akar távolodni, hogy ne tudjon a lábadtól arrébb menni. Kicsit engedsz rajta, ha megindul visszafogod. Előbb-utóbb rájön, hogy ha messzebbre megy, vagy rángat akkor csak ő jár rosszul.
2010. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Vesd rá magadat és harapd meg a fülét, közben morogj. Nekem bejött.
2010. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 éves. Kiskorától akartam lábhoz szoktatni, de azt mondták nekem, mivel nincs még beoltva, ne vigyem az utcára. Mostmár nagytestű, ezért annyira nehéz az erőfölénye miatt.
2010. febr. 6. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
szia [link] itt találsz egy fejhámot! direkt ilyen kutyáknak mint a tiéd!
2010. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kankalin ***** válasza:
Hűűű... hát ezt a tanítgatást sürgősen kezd meg!
2010. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hatékony:

[link]

2010. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!